Якщо ви раптом побачили ЦЕ на лобовому склі своєї машини, негайно сідайте і їдьте!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Кожен день в світі з’являється нові, все більш витончені способи злодійства і шахрайства, мета яких, якщо можна це так назвати, майстерно відібрати у простих людей кровно зароблені гроші і майно.

У цьому пості ми ділимося з Вами новим способом викрадення. Варто зробити лише один невірний рух, і ви можете втратити не тільки, наприклад, машину, а й навіть життя. Всього за якісь секунди.

Уявіть, що ви припаркували машину біля магазину, пішли за покупками, повернулися з повними руками, завантажили пакети в багажник, сіли, завели машину і помітили, що під двірниками на склі лежить купюра, і досить велика.

Що ви подумаєте? О, удача! Яка радість! Але ж ні … Це всього лише хитрий хід, щоб вкрасти вашу машину. Купюру кладуть саме туди, оскільки вам доведеться вийти з машини, щоб дістати її. Особливо часто такі випадки відбуваються на парковках і біля гаражів, де машини стоять носом до стіни, і купюру помітити складно, поки не від’їдеш. Ви помічаєте гроші, виходите, залишаючи машину заведеною, злочинець стрибає за кермо і миттєво її краде з-під вашого носа. Ви навіть не встигнете нічого збагнути, так швидко і несподівано все станеться.


Подібний випадок стався з молодою мамою Кірі Віманн з США. Дівчина робила покупки до Різдва. Коли вона йшла з магазину, помітила банкноту під двірником. Вона спочатку подумала, що хтось зробив їй сюрприз до свята (а що подумали б ви на її місці ???)

Вона зупинилася, вийшла і взяла купюру. Тут дівчина зрозуміла, що та фальшива. На ній навіть був напис: «Ха! Ти ж вирішила, що вона справжня, правда? «На щастя, Кірі помітила гроші вже в дорозі, а не тоді, коли сідала в машину. Тільки уявіть — з нею був однорічний син, який сидів на задньому сидінні. А якби все сталося інакше? Страшно подумати!

Будьте пильні, дорогі наші читачі! І пам’ятайте: безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий