Як зберігати гроші в гаманці, щоб їх там ставало більше

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Ейнштейна запитали, навіщо у нього на дверях підкова, якщо він не вірить у прикмети.
«Справа в тому, що прикмети збуваються незалежно від того, вірю я в них чи ні.»

Є такі штуки, які працюють. Незрозуміло як, але працюють … Ось ними ми і хочемо поділитися. Це стосується тільки готівки, тому що у грошей на картці свій обіг.

Правило перше. Отримали гроші — несіть всю суму додому. Не витрачайте їх по дорозі. Якщо збираєтеся робити покупки, візьміть з дому потрібну суму або скористайтеся карткою. Нові гроші повинні переночувати вдома разом з рештою грошей там, де ви їх зазвичай зберігаєте.

Правило друге. Гроші в гаманці повинні лежати лицьовою стороною до вас в порядку так, щоб при відкриванні гаманця великі купюри були ближче лицем до вас. І не кладіть купюри догори ногами. Вам же неприємно, якщо вас головою вниз. Ось і їм неприємно.


Пару років тому, коли я дізналася це правило, я тут же вкладала всі купюри до себе лицьовою стороною. На власний розсуд 🙂 і … гроші взагалі зникли! Давно виконані проекти чомусь не оплачувалися, а всі боржники поховалися. Зробила переорієнтацію, і що дивно, раптом у всіх відразу знайшлися гроші повернути мені борг!

У кожної людини свій щасливий долар! І гривня теж.

Останні дві цифри в номері купюри повинні відповідати останнім двом цифрам року вашого народження. Три — ще краще. А в ідеалі — всі чотири. Але знайти її непросто. Така купюра — ваш безцінний особистий грошовий талісман. Її не витрачають і нікому не дають в руки. Але є умова. Вона повинна прийти до вас сама. Обмінюватися з друзями і шукати спеціально (якщо ви касир) — не можна!

Ось до мене — прийшла на наступний день, до того ж відразу з трьома цифрами. А до моєї подруги прийшла майже через рік і тільки з двома цифрами.

І останнє. Гроші не можна тримати в пачках з непарною кількістю купюр. Вони пересваряться і розійдуться. У кожної повинна бути пара. За 50 теж не можна: «П’ять десяток — недолік». Про це знали наші діди.»Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий