“Я готова зіграти в рулетку і п#мерти від COVID, ніж 100%- во поховати заживо свій бізнес!”: мама двох доньок і шеф – кондитер

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Учасниця шоу “МастерШеф” і власниця маленької кондитерської в Одесі Катерина Яблонська виступила з різкою заявою проти введення в Україні карантину вихідного дня і заявила, що готова піти на ризик, оскільки не може втратити свою справу.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Катерина – мама двох доньок і шеф-кондитер у власній кондитерській, і для неї і її дітей сімейний бізнес – єдиний спосіб для виживання, тому вона впевнена, що повинна рятувати свою справу будь-якими способами.

Я готова зіграти в рулетку і померти від COVID, ніж 100% -во поховати заживо свій бізнес! Ще одного карантину мій бізнес не витримає, це маленьке підприємство, у якого немає резервних фондів, щоб вичікувати “, – написала Яблонська.


Жінка обурилася діями влади, що обмежують малий бізнес, в той час, коли працюють великі мережі.

“Кому заважає магазин одягу на 30 метрів або моя кондитерська на 10 посадок? Минулого разу я зі своїми дітьми по 16 годин на день робили” Пташине молоко “і розвозили людей по домівках, щоб виплатити своїй команді зарплату, закрити оренди і комуналку! Це не врятувало мене від боргів і ми мало не здохли від роботи! Але жоден член моєї команди не залишився без роботи і зарплат! Хто боїться або в групі ризику – нехай сидять на самоізоляції, а такі суїцидники, як я, під свій страх і ризик нехай працюють. Я готова підписати відмову від медичної допомоги, щоб не займати чиєсь місце, але дайте мені і моїй команді працювати, а ви будуйте лікарні, як в Китаї, а не 15-й будинок в Конча-Заспі “, – в розпачі заявила жінка.

За її словами, перш ніж відправляти малий бізнес на карантин, влада повинна подбати про те, щоб люди могли вижити.

“Якщо ви закриєте всі на карантин, виплачуйте людям допомогу, на яку хоча б можна купити їжу – натомість ви підняли ціну на газ! Зніміть оренди з бізнесу! Мені більше нічого винести з дому, мій Мерседес змінився на битий Форд, ось тільки його залишилося продати. Хто ці закони приймає? Ви не справляєтеся, а ми страждаємо ” , – зазначила Яблонська.

Варто зазначити, що пост жінки отримав підтримку в мережі: 11 тисяч репоста і майже 3 тисячі коментарів.

Джерело: https://apostrophe.ua/news/society/2020-11-13/ya-gotova-syigrat-v-ruletku-i-umeret-uchastnitsa-shou-mastershef-vzorvala-seti-postom-protiv-karantina/214794Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий