Британка цілий рік прикидалася студенткою Оксфорда

Інше...

Дівчина боялася розповісти своїм суворим батькам, що провалила іспити в Оксфорд.

Мешканка Великої Британії не склала вступні іспити і понад рік робила вигляд, що навчається в Оксфордському університеті.

Про це повідомляє видання The Mirror.

Продавчиня одягу на торговій платформі Depop опублікувала в Instagram-акаунті Depop Drama листування з покупницею, яка благала безкоштовно віддати їй толстовку з логотипом Оксфордського університету.

У повідомленні дівчина зізналася, що рік тому провалила іспити і весь цей час брехала своїм суворим батькам, що є студенткою Оксфорда. За її словами, вона витратила всі гроші на підручники, які справжнім студентам видають у бібліотеці. Тому дівчина і попросила, щоб їй подарували толстовку з логотипом Оксфорда.

“Минув рік, а вони все ще думають, що я ходжу в університет. Я думаю, ця кофта додасть переконливості моїй історії. Я знаю, що це нахабне прохання – віддати мені її безкоштовно, але я на мілині, тому що всі гроші пішли на книги. Допоможете дівчині?» – говорилося в повідомленні.

Джерело: unian.ua

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий