Вбивство у Чайках: дружину ексміністра Кожари судитимуть за неправдиві свідчення

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ
Вбивство у Чайках: дружину ексміністра Кожари судитимуть за неправдиві свідчення - Чайки, прокуратура Київщини, кримінал, київщина, вбивство - Kozhara

Прокуратура Київщини скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно дружини колишнього міністра закордонних справ України Леоніда Кожари, якого підозрюють у вбивстві у себе вдома (с. Чайки Києво-Святошинського району) бізнесмена Сергія Старицького. Жінка надала неправдиві свідчення.

Як повідомляє прокуратура Київської області, жінку обвинувачують у введенні в оману органу досудового розслідування, поєднаного зі штучним створенням доказів захисту (ч. 2 ст. 384 ККУ).

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт до двох років або обмеження волі до п’яти років, або позбавлення волі від двох до п’яти років.

Вбивство у Чайках: дружину ексміністра Кожари судитимуть за неправдиві свідчення - Чайки, прокуратура Київщини, кримінал, київщина, вбивство - Kozhara Star

Обвинувачену, за даними слідства, допитали як свідка у справі, в якій її чоловікові інкримінують умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 ККУ).

Щоб забезпечити йому алібі, дружина повідомила правоохоронцям недостовірні відомості про факти та обставини скоєння ексміністром згаданого злочину, щоб той уникнув відповідальності.

Але завдяки висновкам експертів вдалося спростувати свідчення, які вона надала в суді та у рамках слідчого експерименту.

У цьому провадженні досудове слідство закінчили. Наразі обвинувальний акт скерували для розгляду в суді.

Ми інформували, що ця трагічна подія сталася у будинку Кожари в Чайках. Спочатку її розглядали як самогубство Старицького, а потім перекваліфікували на вбивство.

Також за неправдиві свідчення дружині Кожари оголошували підозру.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий