Кайлі Міноуг відверто розповіла про боротьбу з онкологією

Інше...

Австралійська виконавиця Кайлі Міноуг відверто розповіла про боротьбу зі страшним діагнозом, про який дізналася 15 років тому.

Варто нагадати, що у 2005 році красуні діагностували онкологію молочної залози, яку їй вдалося вилікувати.

Під час інтерв’ю, знаменитість пригадала про те, як змінилося її життя після почутого діагнозу. За словами Кайлі, перше, що вона відчула, це нібито уся планета зійшла зі своєї осі.

“Ви бачите все по-іншому.”

Зокрема, Кайлі була не одна, а разом з братом й коханим обранцем. Усі троє мовчки вирушили до кафе й через шок навіть не одразу зрозуміли, що до них підійшов офіціант. Саме тоді співачка усвідомила через що проходять онкохворі люди.

Як пише інформаційне агентство “People”, під час лікувального процесу, Кайлі пережила лампектомію та хімієтерапію й вже через рік знаменитість повідомила світові радісну новину про те, що їй вдалося перемогти страшне захворювання. В кінці співачка зізналася, що процес адаптації після онкології також відіграє важливу роль у житті хворих.

Джерело: wona.com.ua

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий