Карантинно-диванний рейв: локомотиворемонтний завод у Франківську “захопили” електронні музиканти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Івано-Франківську 14 листопада стартував фестиваль соціальних інновацій та музики Plan B.

Так, увечері електронні музиканти влаштували виступ у локомотиворемонтному заводі в Івано-Франківську, пише “Галка“.

Подія об’єднала Івано-Франківськ, Харків і Лисичанськ. Франківська частина фестивалю складається з нічної та денної програми.

Відкрив програму діджей-сет засновника франківської формації Oles (Олесь Зазулін, Івано-Франківськ) і найсвіжішого резидента формації Maks Yos (Максим Йосипенко, Надвірна, Івано-Франківська область) за участі віджей-артистки Діани Дерій (Івано-Франківськ).

Другим виступив резидент Detali Haze (Сергій Галан, Чернівці) у колаборації з відео-роботою мисткинь Марічки Русінкевич та Дар’ї Христинюк (Івано-Франківськ).

Третім композиції презентував резидент Detali ma-GOOCH (Святослав Червінко, Коломия, Івано-Франківська область) у колаборації з відеороботою мисткині Анни Потьомкіної (Івано-Франківськ).

Закриватиме програму Zavoloka (Катерина Заволока, Берлін, Німеччина), електронна музикантка з Києва, яка живе та працює у Берліні. Супроводжуватиме виступ медіа-арт митець Ujif_notfound (Георгій Потопальський, Київ).

Наступного дня, 15 листопада, буде денна програма, яка полягатиме у дискусійних панелях. Вона відбуватиметься у драмтеатрі.

Як тривав рейв у локомотиворемонтному заводі – дивіться у світлинах фотокореспондента “Галки” Юрія Валька.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий