“Куражитись в реанімацію!” Скандальний бізнесмен відповів – Степанов в ауті, жорсткі слова. Він зізнався

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Герега заявив, що Епіцентр передав Національному інституту кардіології медобладнання на 1,8 млн грн і було б добре, якби всі так “куражилися”.

Про це власник скандально відомої мережі Олександр Герега повідомив у своєму Фейсбук.

“Учора міністр охорони здоров’я Максим Степанов запрошував представників Епіцентру куражитися в реанімації.

Було б добре, аби кожен бізнес в Україні так куражився, як ми сьогодні, коли передавали до Національного інституту кардіології імені М. Стражеска вже другу партію коштовного медичного обладнання для реанімаційного відділення”.

Також Олександр Герега відзвітував, що вартість медичного устаткування сягає 1,8 млн грн.

“Медичний заклад національного рівня отримав 21 одиницю медичного обладнання та устаткування для реанімаційного відділення від групи компаній «Епіцентр» вартістю 1,8 млн грн. Проведена повна реновація реанімаційного відділення. Оновлюється устаткування та надані медичні вироби, вкрай необхідні для лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, які постраждали від коронавірусної інфекції. Загальна вартість лише медобладнання та устаткування складає понад 7 млн грн! Домовились із головним лікарем про взаємовигідне партнерство та зробимо капітальний ремонт й оновимо медичне устаткування в стратегічних відділеннях лікарні.

Ми визначили своєю місією бути на передовій та допомагати державі в боротьбі з такими викликами, як пандемія коронавірусу та продовжуємо системно працювати в цьому напрямку”.

Відзначимо, що раніше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов негативно відреагував на рекламу торгової мережі “Епіцентр”. У ній натяк, що магазини продовжать працювати попри введення карантину вихідного дня.

Про це він заявив на брифінгу у четвер, 12 листопада.

Степанов нагадав, що вчора Кабмін погодив карантинний уїк-енд. Йдеться про закриття ряду закладів з суботи по понеділок. На цьому тлі Епіцентр опублікував оголошення, що у них починається “72-годинна п’ятниця”. Така реклама обурила голову МОЗ.

“Хочете покуражитися? Хочете робити фарс на здоров’я людей? Так якщо хочете покуражитися – поїхали зі мною в реанімацію. Покуражьтесь перед людьми, які помирають щодня”, – підкреслив міністр.

Він присоромив авторів публікації, що в лікарнях лежать пацієнти з благанням в очах, щоб їм допомогли, а медпрацівники працюють на межі сил і зі сльозами на очах, коли їх підопічні вмирають.

“Я впевнений, що мої колеги по уряду, які відповідають за контроль, дадуть відповідь на цей фарс і цинізм”, – додав Степанов.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий