Марцінків – ще наразі не Кабмін: поліція пригрозила підприємцям штрафами

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На виконання рішення уряду про “карантин вихідного дня” в Івано-Франківську рейдова група поліції проводить перевірку дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог. 

Читайте також: Марцінків бере в заступники щойно звільненого голову ОДА Федоріва

Як розповіла “Галицькому кореспонденту” керівниця кондитерського відділу магазину “Стиль” Христина Юрків, правоохоронці прийшли до них вранці.

“Вони прийшли і сказали – згідно постанови Кабміну ви маєте закритися, якщо закриєтесь зараз – буде лише попередження, а якщо ні – штраф в 17 тисяч. Ми вирішили, що платити такі гроші не хочемо, тож вирішили закритися на суботу, а в неділю й так не працюємо”, – сказала Христина Юрків.

За словами підприємиці, вона спершу пробувала заперечити поліції, посилаючись на рішення франківського виконкому від 13 листопада. Нагадаємо, цим рішенням в Івано-Франківську начебто скасували вихідні дні, намагаючись уникнути виконання постанови Кабміну про карантин вихідного дня.

“Але вони мені сказали, що Марцінків ще наразі не є Кабінетом міністрів, і його рішення чи рішення нашого виконкому не можуть бути вищими за постанову уряду. Нічого не вдієш, прийшлося зачиняти магазин“, – додала Христина Юрків.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий