Назва для нового спорткомплексу в Бучі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ
Назва для нового спорткомплексу в Бучі - спорткомплекс, спорт, київщина, Бучанська ОТГ, Анатолій Федорук - Sportkomp nazva

У Бучі завершують спорудження нового сучасного спортивного комплексу, на добудову якого планували витратити понад 36,5 млн грн. Пропонують підібрати для нього влучну назву.

Ми раніше повідомляли, що у Бучі з’явився чудовий шанс добудувати сучасний спорткомплекс.

Прискорили цей процес кошти, передбачені бюджетами Київщини та міста. Загальний кошторис сягав понад 36,5 млн грн.

Назва для нового спорткомплексу в Бучі - спорткомплекс, спорт, київщина, Бучанська ОТГ, Анатолій Федорук - Sportkomp nazva 1

Тоді мер Бучі Анатолій Федорук запевняв, що проєктом змін до бюджету Київської області передбачали на добудову 29 млн грн. Досить довго об’єкт простоював без фінансування.

Водночас обіцяли залучити і кошти міського бюджету в сумі 7 млн грн, плануючи утеплення школи №2, що поруч із новим спорткомплексом.

Наразі Федорук констатує, що роботи з його будівництва ведуться за графіком і підходять до свого логічного завершення.

Назва для нового спорткомплексу в Бучі - спорткомплекс, спорт, київщина, Бучанська ОТГ, Анатолій Федорук - Sportkomp nazva 2

Є надія, що цей інфраструктурний об’єкт незабаром слугуватиме бучанській громаді та повноцінно забезпечуватиме ДЮСШ і спортивні клуби міста належною спортивною інфраструктурою.

Водночас ця споруда потребує відповідної назви, яка б підкреслювала спортивний напрямок комплексу і сприяла б популяризації спорту в громаді.

Тому пропонують підібрати для нього яскраву та влучну назву.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий