На вихід! Відразу після відставки, Зеленський побілів – потужна підстава. Всіх до нього – пишіть заяви

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ігор Уманський 12 листопада повідомив, що подав заяву про відставку.

«Карантин вихідного дня? Ок! Тоді – усі на вихід! І я почну перший», — прокоментував він, але пообіцяв розповісти про причини свого рішення пізніше.

Сьогодні на сторінці Уманського з’явився черговий допис:

«Закатати в асфальт». Обіцяв? Зустрічайте! – пише Ігор Уманський

«Нам любые дОроги дорОги», або скільки українцям коштує Укравтодор. Дехто не хоче помічати у чому проблема та у чому претензії – дороги нам точно потрібні, але чи таким коштом?!

2020 запам’ятається українцям надовго. Не тільки через пандемію та недолугу боротьбу з нею, а й через безпрецедентний рівень зростання корупції та втрату владою адекватного сприйняття реальності. Так зване «Велике будівництво» – яскраве тому підтвердження.

«Закатати в асфальт». Обіцяв? Зустрічайте!

«Нам любые дОроги дорОги», або скільки українцям коштує Укравтодор. Дехто не…

Опубліковано Ihor Umanskyi Пʼятниця, 13 листопада 2020 р.

За останні два роки бюджет «на дороги» зріс у 3 рази. Наступного року він перевищуватиме бюджет Міноборони, та може зрівнятися із бюджетом на всю медичну систему. Війна та пандемія скінчилися? Навіть на оборону такого карколомного зростання не було з початку бойових дій. Так де «собака порилася», яка мотивація?

Тепер «слідкуймо за руками»:


1. З початку «Великого будівництва» почались зміни у вимогах до тендерної документації. За дивним «збігом обставин» новим вимогам відповідає лише шість компаній – улюбленці «долі», або «картель», як їх називають колеги.

Вигравати смачні тендери можуть лише вони. Але якщо придивитись – ці компанії не завжди будують дороги безпосередньо, а перепродають підряди субпідрядникам із дисконтом 30-40%.

2. Якщо скласти всі тендери цієї «мерзенної шістки» та вирахувати оці «дисконти» – маємо (хтось має!) близько 36 мільярдів грн – саме таку суму отримав додатково Автодор із Ковідного Фонду на «Велике будівництво». Магія цифр, чи не так?

Тобто, без цих «шаловлилих ручок» можна було б збудувати ту саму протяжність доріг та (увага!) не чіпати «брудними ручками» Ковідний Фонд, лишаючи ресурсу хворих людей та хвору економіку. Але є факт – Ковідний Фонд штучно витратили. Кошти зникли. Але десь з’явилися?

3. «Якщо мед, то… звідусіль». Єйфорія почала захоплювати. «Стопи, повороти..» втрачено. Майже кожного місяця Уряд почав шукати у кого ще можна відібрати та спрямувати на «благу ціль» – «ручки» тремтять від можливостей. То 2 млрд чергових додадуть, то держбанки нахилять видати чергові млрд. «Їх не зупинити» – у жерло апетиту йде все. Знімають із будівництва онкоцентру (!) більше 100 млн. – ну дрібнички для них, але не для онкохворих. Кого турбують онкохворі?!

«Дурнів» не так багато. МВФ вимагає аудит як Ковідного Фонду, так і Укравтодору. Уряду його робити лячно.

Країна наближається до економічного армагедону. Свідомо?! – резюмував він

Телеграм канал Резидент пише:

Ігор Уманський опублікував інформацію про яку політичні телеграм канали пишуть давно, Кирило Тимошенко закочує в асфальт мільярди гривень, які потім осідають на потрібних банківських рахунках. Хороших доріг в Україні немає і вони потрібні нашій країні, але відкати в 30-40% вбивають будь-яку ініціативу. Спочатку Кирило Тимошенко свої COVID фонд від бізнесменів, потім заробив мільярди на Великий будівництві, а тепер курирує внутрішньополітичний трек, – пише резидент.

Українці ж на цю новину вже встигли відреагувати! І зазначають, що апарату президента пора починати писати заяви – кому на відставку, а кому добровільно в правоохороні органи.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий