“Не хочете – не треба!” Лукашенко вибухнув словами – Зеленський не чекав, шокуюча заява. Втратив довіру

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент Білорусі Олександр Лукашенко має намір продовжити в Мінську проведення зустрічей Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі, передає білоруське видання «Белта».

Лукашенко вважає, що Мінськ був і залишається зручною у багатьох сенсах майданчиком для проведення переговорів ТКГ.

«А де ви знайдете кращу майданчик? У Нур-Султан полетите? Це далеко. Незрозуміло, навіщо. Напевно, не дуже зручно. А тут – трикутник Київ – Москва – Мінськ. Година – і ви тут, переговорили, розлетілися », – сказав президент Білорусі.

Він припустив, що в Мінську можливе обговорення не тільки українського порядку, але також і актуальних питань тристоронніх взаємовідносин Білорусі, України та Росії.

«Нав’язали стільки проблем Україні і Білорусі, що може бути і тристоронній діалог», – зазначив глава білоруської держави.

Разом з тим він не виключив і варіант відмови від Мінського майданчика.

«Ми вас усім необхідним забезпечуємо – тільки домовляйтеся. Але якщо не хочете – не треба. Баба з возу – коню легше. Не хочете – не приїжджайте », – підкреслив Лукашенко.


Також відзначимо, що раніше ми повідомляли про те, що Олександр Лукашенко на великому спілкуванні з журналістами досить жорстко висловився про Володимира Зеленського.

Відповідав Лукашенко на питання українського журналіста, з телеканалу 112, про те, як він ставиться до того, що, мовляв, Зеленський вирішив не згадувати Лукашенко в якості президента Білорусі.

Лукашенко на це питання відповів так:

“Володі Зеленському треба зараз побоюватися, щоб його хтось не назвав просто Зеленським, а не президентом. По-моєму все до того йде. З 70 з гаком відсотків він обвалився, ось недавно там … хто 22, хто 28, хто 30 дає відсотків. Треба примудритися, щоб за півтора-два роки обвалити довіру до себе з боку народу. Тому, грубо скажу, – чия б корова мукала, а Зеленського – мовчала. “

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що поки передчасно обговорювати питання перенесення зустрічей Тристоронньої контактної групи по Донбасу з Мінська, і слід дочекатися розвитку ситуації в Білорусі.

Народні депутати від «Слуги народу» в зв’язку з протестами в Білорусі поширили відкриту заяву, в якій застерігали президента Білорусі Олександра Лукашенка від силового придушення протестів. Також нардепи наполягали на перенесенні з Мінська майданчика переговорів Тристоронньої контактної групи (ТКГ) по Донбасу.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий