Новий Renault Kangoo здивував гігантським дверним отвором

Інше...

Зовні Renault нагадує концепт Kangoo Z.E., який є електрокаром

Модель Renault Kangoo перейшла в третє покоління. Правда, французи поки обмежилися показом екстер’єру та інтер’єру та розкрили трохи цікавих деталей. Але ні списку силових агрегатів, ні докладних характеристик ще немає. Хоча компанія уточнила, що Kangoo буде доступний в електричній версії, в чому ніхто й не сумнівався.

У салоні Kangoo з переважанням горизонтальних ліній працюватиме мультимедійна система Easy Link. Обіцяно дуже багато простору для дрібниць.

Однією з найбільш інтригуючих особливостей стала система Easy Side Access (полегшений доступ збоку) для комерційної версії Kangoo Van. Це абсолютно несподіване для масової продукції рішення: бічні двері тут відкривають отвір без центральної стійки. Поки компанія не розкрила всіх деталей, намалювавши з цього приводу лише скетч. До Easy Side Access гарніром йде система Easy Inside Rack – якийсь відважний «балкон» для довгих предметів всередині вантажного відсіку, що дозволяє перевозити їх нагорі, звільняючи місце на підлозі.

Ширина отвору становить 1416 мм, що вдвічі більше, ніж отвір дверей раніше. Переднє пасажирське крісло складається врівень з підлогою.

Зверніть увагу: Renault Express відрізняється від родинного Kangoo більше, ніж здається. У Express інша передні двері з суцільним склом, тоді як у Kangoo – з розділеним. Вантажний відсік Express ззаду оснащений двома орними стулками. Різні і ліхтарі.

Для моделі Kangoo Van заявлені бензинова і дизельна версії з «механікою» і «автоматом», плюс електрична. А до того ж дві модифікації по довжині з корисним об’ємом вантажного відсіку від 3,3 до 3,9 м ³ на стандартній версії і від 4,2 до 4,9 в подовженою. Водієві вантажної версії будуть допомагати цифрове салонне дзеркало, а також асистент стабілізації причепа Trailer Swing Assist, контроль стійкості на гальмуванні Brake Stability Control і просунута система автоматичного гальмування Advanced Emergency Active Braking.

Інтер’єр Express схожий на салон Kangoo лише загальним стилем. Але тут важіль трансмісії перебрався з припливу консолі на підлогу, а екран мультимедійної системи – під центральні дефлектори. Про бічному передньому склі без додаткового віконця ми вже говорили.

Renault Kangoo Van і Kangoo будуть проводитися на заводі Renault у французькому Мобеж, а продаватися в Європі і на деяких міжнародних ринках. Renault Express Van і Express буде випускати завод компанії в Танжері (Марокко). При цьому Express Van вийде як на ринок Європи, так і за її межами, а пасажирський Express буде продаватися тільки поза Європою. У продаж Kangoo і Express надійдуть з весни 2021 року. Незадовго до цього моменту буде проведена вже повномасштабна презентація всієї лінійки.

Джерело: autoporady.com

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий