Останнім часом я щосили намагаюся догодити своїй свекрусі: швиденько біжу з роботи додому, щоб встигнути прибрати, випрати все і приготувати для всіх вечерю. Розумію, що я сама в усьому винна, але змінити щось занадто пізно, тепер у неї всі документи. Я не слідкувала за своїми грошима

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Я вже заміжня понад 10 років, виховуємо з чоловіком двох наших діток. Завжди думала, що у мене хороша сім’я і гарні відносини з моїм чоловіком. Я навіть не можу згадати, коли ми сперечалися з ним серйозно, звичайно, бувають незначні непорозуміння, але все швидко минає! Живемо як всі, нічого особливого, але й негативу між нами немає.

Після весілля ми переїхали жити до матері мого чоловіка. Вона жила одна в трикімнатній квартирі, а грошей на купівлю окремого житла у нас не було на той час. Загалом, як зазвичай і буває у молодят нашого віку! Але ми не хотіли так все залишати, ми мріяли про краще життя, тому думали, що все це тимчасово.

Зі свекрухою у нас досить спокійні відносини. Так, ми не найкращі подружки, але ставимося один до одного доброзичливо та щиро, з повагою, можна сказати. А ось мій чоловік, як згодом виявилося, мамин синочок. Він любить свою матусю дуже, і вона бачить в ньому свою надію та майбутнє! Але і це звичайна справа! Цим нікого не здивувати в наш час! Так ми і жили всі ці довгі роки, я вже й звикла до цього.

Буквально кілька років тому ми з чоловіком купили свій автомобіль. Збирали гроші вдвох чимало часу і нарешті змогли зробити цю довгоочікувану покупку! Я дуже зраділа, адже наше життя тепер буде комфортнішим, чоловік відвозитиме вранці дітей і мене на роботу та забиратиме ввечері, у мене тапер з’явиться багато вільного часу. Тепер можна з комфортом діставатися до місць призначення! Не потрібно більше тулитися по автобусах пів дня усією сім’єю з дітьми на руках! Єдине що дуже здивувало мене під час покупки і трохи затьмарило радість – це те, що чоловік оформляв транспортний засіб на мою свекруху. Якщо чесно, то я не зовсім розуміла, навіщо він так зробив. Навіщо додавати собі зайві проблеми з дорученнями і так далі?

Але, тоді я була дуже радісною, і не надала цьому особливого значення, адже все в сім’ї. Зрештою, це гроші чоловіка, адже саме він працює найбільше, у мене мінімальна зарплата, працюю я пів дня і заробляю мало, але вся домашня робота на мені. Але раз він так вирішив, нехай буде так. Але ось недавно трапився інший інцидент, який мене засмутив.

Справа в тому, що пару місяців назад ми купили квартиру. Це така довгоочікувана подія в нашому житті! Так давно ми мріяли про власні квадратні метри, а я побути господинею у своєму власному домі! Але не тут-то було! Мене чекав черговий неприємний сюрприз від чоловіка! Він знову став оформляти квартиру на свекруху!

Уявляєте, чоловік записав квартиру на свою матір! Чесно, я була просто вражена! Чому він знову це зробив, чому на себе не оформив її? Що значить такий вчинок? Він не довіряє мені? Або взагалі думає про розлучення? У мене просто плутаються думки в голові! Я не можу знайти логічного пояснення вчинку чоловіка!

Думка одна: чоловік перестраховується, щоб в разі розлучення я залишилася ні з чим, щоб взагалі ні на що не могла претендувати. Але як він так може, адже ми сім’я? У нас хороші відносини, невже він думає інакше? Я навіть не знаю, як реагувати на такі вчинки чоловіка. І сперечатися з рідними не хочеться, і знову промовчати і змиритися я теж не можу. Мені про дітей думати треба.

Заробляє в основному мій чоловік, у нього дуже гарна зарплата. Але тепер я кожного дня думаю, як вгодити йому та свекрусі, щоб не псувати наші відносини, адже я залишуся ні з чим, у тому випадку, коли вони попросять мене йти з їхнього життя. Мені здається, що я запізно зрозуміла все. Тепер нічого вдіяти не можу, вже дуже пізно.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – doktor-a.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий