Поліція заблокувала ринки Львова (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Попри рішення міської влади відмовитися від карантину, поліція виконує постанову уряду. Так, у перший день карантину вихідного дня, у суботу, 14 листопада, поліцейські заблокували роботу найбільших ринків Львова.

Йдеться щонайменше про чотири ринки: “Шувар”, “Краківський”, “Галицьке перехрестя”, “Південний”, а також торговий центр на Сихові “Іскра”, повідомляє видання Zaxid.net.

Нагадаємо, що 14 листопада о 10:00 на ринку “Галицьке Перехрестя”, що знаходиться на вул. Б. Хмельницького відбувається конфлікт між підприємцями та поліцією.

Водночас у поліції Львівської області повідомили, що станом на 11.00 у суботу, 14 листопада, надійшло 11 повідомлень про порушення правил карантину.

“Правоохоронці реагують на усі такі повідомлення – проводять профілактичні бесіди, а у випадках, якщо громадяни чи керівники суб’єктів господарювання не припиняють правопорушення – притягують їх до передбаченої законодавством відповідальності”, – йдеться в повідомленні.

Так у суботу, 14 листопада, в Україні почав діяти так званий карантин вихідного дня. З 00:00 суботи до 00:00 понеділка заборонено приймати відвідувачів у закладах громадського харчування, салонах краси і спортзалах. Також заборонена робота магазинів промтоварів, ТРЦ, кінотеатрів, проведення громадських та культурних заходів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий