“Працювала у школі, діти її обожнювали”: стало відомо про другу жеpтву таксиста, який влаштував ДТП у Києві (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Стали відомі деталі про другу жінку, яка загинула у ДТП на Окружній в Києві в п’ятницю, 13 листопада. Про це розповідає ТСН.

Так, з’ясувалося, що загиблу звали Антоніна Тесленко. Вона працювала у школі, а в день смерті саме їхала на роботу й на зупинці чекала на маршрутку.

“Надзвичайно добра, щира, гостинна людина. Та просто надзвичайна – і цим усе сказано. Зайти в її дім на хвилинку й піти без пригощання – такого і бути не могло. Вона любила приймати гостей у себе і завжди була бажаним гостем у любому домі. Ніколи не забувала днів народження – ні наших, ні дітей. Діти взагалі її обожнювали, бо жодного разу не пішли з дому тьоті Тоні без цукерок”, – написала родичка загиблої у соцмережі.

Загибла у ДТП на Окружній в Києві Антоніна Тесленко:

Раніше повідомлялося, що у ДТП також загинула жінка на ім’я Олена. Жінку впізнали сусіди, які в цей час також їхали на роботу. В Олени залишилося двоє дітей: 20-річна донька та 11-річний син. Загибла працювала неподалік в одному з МАФів.


Відомо також, що третій постраждалий (чоловік, якого затисло автомобілем) переніс інсульт і пересувався на інвалідному візку. Сьогодні він перебуває у лікарні і має серйозні травми ніг. Медики кажуть, що його стан – середньої важкості і невдовзі він мусить зробити операцію.

Оперативне втручання очікує і на ще одну постраждалу жінку. В неї численні переломи кісток тазу і ніг.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий