Просто зараз! Порошенко в шоці – поліція увірвалась туди. Цинічні порушення – будуть покарані

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У суботу, 14 листопада, під час дії карантину вихідного дня, один з київських спорткомплексів продовжував роботу, порушуючи карантинні обмеження. Поліція відкрила щодо адміністрації установи кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва на своїй сторінці в Facebook.

“Поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом порушення карантину адміністрацією спорткомплексу” 5 елемент ” (який належить експрезиденту Порошенку -ред). Під час комплексних перевірок правоохоронці прибули в спорткомплекс, який, незважаючи на обмеження уряду, продовжив роботу. На прохання поліцейських припинити роботу адміністрація відреагувала відмовою. В результаті складено адміністративний протокол і розпочато кримінальне провадження “, – йдеться в повідомленні.

Поліція склала адміністративний протокол за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України.

“В спортивний клуб” 5 елемент “Петра Порошенка прийшла поліція через роботу в карантин вихідного дня.

На відео слідчо оперативна група працювала в холі, так як далі потрапити не могла.

Клубу оформили штраф – 17 тис грн “, – пише тг-канал PavlovskyNews.

“Елітний фітнес-клуб Порошенко під назвою” 5 елемент “, незважаючи на карантин, також продовжив сьогодні працювати, як ні в чому не бувало.

Все правильно. Поки Зеленський там жартує жарти свої про криголама, той домінує, панує і принижує “, – констатує” Бородатая бабушка”.

“Карантин вихідного дня у Петра Порошенка в клубі” 5 елемент “виглядає так.

Спортивний клуб “5 елемент” знаходиться за адресою Почесного консульства Сейшельських островів в Україні на чолі з почесним консулом його високістю Олегом Свинарчуком-Гладковським.

Не вірите? Перевірте, загугли: 04176, Київ, вул. Електриків, 29А

Можливо, Порошенко як дипломат зі стажем вирішив, що в “5 елементі” діє юрисдикція Сейшел. Адже свою колекцію картин Порошенко теж в обхід контролюючих органів завозив для потреб Почесного консульства Сейшельських островів в Україні.

Як вам ідея присвоїти Порошенку титул “Петро Сейшельський”? “, – запитує екс-нардеп Лещенко.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий