“Просто плювати на українців!” Порошенко шокував цинізмом – просто зараз. Їх викрили – жадібність перемогла

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Спортклуб колишнього президента України Петра Порошенка “5 елемент” працює в звичайному режимі, незважаючи на карантин вихідного дня.

У цьому переконалися журналісти “Страни”, побувавши біля клубу.

Одна з клієнток закладу підтвердила нам, в спортивному клубі все працює. “Все працює, головне, щоб маска була”.

Як зазначає кореспондент “Страни”, люди спокійно виходять з клубу. Двері контролює охоронець, який відкриває їх для клієнтів. Цей же охоронець і міряє температуру і перевіряє наявність маски.

При цьому людей в будівлі досить багато, спостерігається постійний рух.

Після того, як “Страна” показала, що клуб “5 елемент” працює – охоронці перестали пускати клієнтів. Відвідувачі обурювалися, що у них запис на 16:00.

Ситуацію з клубом Порошенка вже встиг прокоментувати нардеп Максим Бужанський.

“Петро Олексійович, коли ваша фракція в черговий раз буде вимагати прийняти її термінові закони по коронавірусу, ми вас попросимо пояснити, чому ваш 5й Елемент в карантин вихідного дня працював.

Просто наплювати на здоров’я громадян, або ви переживали за них, але через жадібність не змогли закрити клуб? “, – іронічно запитує Бужанський.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий