“Сильно мучився, живого органа у нього не було”: Смерть Джигарханяна шокувала багатьох – відчував, що помирає…

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Уранці в суботу, 14 листопада, в лікарні помер легендарний актор, народний артист СРСР Армен Джигарханян. Причина смерті – відмовили нирки. Його друг Артур Согоманян, який опікав його останні роки і завжди був поруч, розповів про останні дні життя легендарного актора.

“Армен Борисович потрапив до лікарні в середині жовтня. У нього був такий букет захворювань, він, бідний, сильно мучився, живого органа у нього не було, і це ніяке не перебільшення. І тут стали відмовляти нирки. З ними давно були проблеми. Ще до лікарні, коли він перебував вдома, було так – випивав літр води, а всього 70 грамів на виході. Опухав. Уже в лікарні йому раз на три дні робили гемодіаліз. Три останні дні нирки зовсім не працювали, і лікарі намагалися запустити нирки”, – сказав Согоманян у коментарі МК.

За його словами, Армен Борисович був у свідомості.

“Так, я з ним два дні тому говорив телефоном”, – сказав Согоманян, і звернув увагу на те, що Джигарханян розумів, що йде.

“Мені здається, він розумів, що йде. Останнім часом, удома він говорив Людмилі, медсестрі, яка жила біля нього постійно: “Дуже хочеться пожити”. Здавалося б, він людина самотня, але він так любив життя, так тримався за нього, а вона за це тримала його. Лікар мені розповів, що в останні дні у нього ніби сталося просвітлення якесь. Він покликав головлікаря і прямо запитав: “Скажи чесно, скільки мені залишилося?” А сьогодні о шостій ранку у нього зупинилося серце”, – розповів друг Джигарханяна.

Согоманян також розповів про останнє святкування Дня народження великого артиста – 3 жовтня він відзначив ювілей 85 років.

“Ой, який же він був щасливий, що йому влаштували таке свято! Що він нарешті приїхав до свого театру, побачив усіх артистів. І всі дні після святкування по багато разів переглядав фільм, який йому підготували хлопці. Радів як дитина. А потім різко почалися проблеми з нирками”, – сказав він.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий