Столичний спорткомплекс порушив карантин вихідного дня: відкрито кримінальне провадження

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ
Столичний спорткомплекс порушив карантин вихідного дня: відкрито кримінальне провадження - порушення карантину, Поліція Києва, Кримінальна відповідальність - 20200826 160131 2000x1500

У столичний спорткомплекс, який, попри обмеження Уряду, продовжив роботу прибули правоохоронці та попросили адміністрацію закладу припинити роботу, на що отримали відмови. У результаті складено адміністративний протокол та розпочато кримінальне провадження.

14 листопада у Києві мобільні групи поліцейських заступили на охорону правопорядку та перевірку дотримання карантинних обмежень. При цьому правоохоронці роз’яснюють вимоги чинного законодавства та необхідність дотримання протиепідемічних вимог.

Під час рейдів встановлено, що спортивний комплекс у Подільському районі працює у звичному режимі. Поліцейські попередили адміністрацію про адміністративну та кримінальну відповідальність, однак у відповідь почули відмову припинити роботу і впустити поліцейських у приміщення.

У результаті складено адміністративний протокол за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України. 

Раніше “Погляд” писав, що у Києві за домашнє насильство судитимуть чоловіка, який ззнущався над дружиною.

Фото – ІА “Погляд”

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий