Сусіди вигнали безхатьків з квартири, придбаної для них благодійником (відео, фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Мешканці будинку не в захваті від такого сусідства. Як повідомляє «ITV», пастор церкви «Відвага» Сано Гукасян купив квартиру в гуртожитку на вулиці Князя Острозького, 10, який має статус ОСББ.

В квартирі на третьому поверсі благодійник зробив ремонт, встановив два двохярусних ліжка та поселив туди безхатьків.

Мешканці гуртожитку вигнали з нього безхатьків, яких туди поселив місцевий пастор. Чоловік придбав для них квартиру і вони встигли там облаштуватися. Вони погрозами змусили чоловіків покинути квартиру, яку для них придбав пастор церкви “Відвага” Сано Гукасян. Після цього мешканці гуртожитку замінили замок у дверях.

Небезпечно, коли люди з невідомою історією  та станом здоров’я заселяються до будинку , – обурюється голова ОСББ «Дружне» Марія Конощук.

“Нам сказали, якщо через 5 хвилин ви звідси не підете, то ми застосуємо до вас силу. Коли я сказав, що викличемо поліцію, то чоловіки відповіли, що їм начхати. Ніби, нам сказали по-хорошому. Ну, ми зібралися і пішли. Після такого конфлікту туди не хочеться йти. У кожного своя доля. У мене так вийшло, що брати повмирали і немає де жити”, — розповідає про конфлікт безпритульний Олег.

Пастора така поведінка людей обурила і він має намір позиватися до суду на мешканців гуртожитку.

“Якби я привіз брудних людей з вулиці, то це інша справа. А ці люди мають паспорти та медичні картки. Вони не винні у тому, що опинилися у таких складних життєвих обставинах. Ну, не вистачає у  них зарплати і пенсії, щоб орендувати собі житло”, — сказав благодійник.

Безхатьки  жили у квартирі на третьому поверсі. Благодійник зробив там ремонт і купив меблі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий