Терміново! Країну приголомшила трагічна новина – раптово помер відомий актор, велика втрата. Шок і сльози

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У суботу, 14 листопада, на 85-му році життя помер російський актор театру і кіно Армен Джигарханян.

Про це повідомив його офіційний представник Артур Согомонян, передає ТАСС. Про смерть Джигарханяна також повідомив представник його театру, передає «РІА Новини».

«Він помер сьогодні о шостій ранку», – сказав Согомонян.

Сегодня утром перестало биться сердце великого человека, гениального актёра, режисёра и учителя – Армена Борисовича…

Опубліковано Artur Sogomonyan Пʼятниця, 13 листопада 2020 р.

«Сьогодні вранці перестало битися серце великого людини, геніального актора, режисера і вчителі – Армена Борисовича Джигарханяна. <…> Складно підібрати слова, таких людей більше немає! Ми осиротіли. Я впевнений, що пам’ять про Армен Борисовича, як і його роботи будуть жити вічно. Світла пам’ять », – написав він у Facebook.


Джигарханяну було 85 років. Він знімався в кіно з 1960-х. Найбільшу популярність йому принесли ролі у фільмах “Здрастуй, це я!”, “Невловимі месники”, “Собака на сіні”, “Здрастуйте, я ваша тітка”, “Місце зустрічі змінити не можна”.

Джигарханян останніми роками мав проблеми зі здоров’ям. У квітні 2018 роки актор був госпіталізований через проблеми з серцем. 26 квітня Джигарханян був госпіталізований з інфарктом і впав в кому, але пізніше вийшов з неї.

Його колишня дружина Віталіна Цимбалюк-Романовська розповіла, що причиною міг стати сидячий спосіб життя, який вів чоловік через карантин.

Армен Джигарханян є Народним артистом СРСР і лауреатом двох Державних премій Вірменської РСР.

У 1996 році Джигарханян став президентом і художнім керівником Московського драматичного театру під керівництвом Армена Джигарханяна. Театр створили на основі курсу акторського факультету ВДІКу, де викладав Джигарханян.

Джигарханян є лауреатом Державних премій Вірменської РСР, був нагороджений російськими орденами «За заслуги перед Вітчизною» III, IV і II ступенів та ін.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий