Терпець увірвався! Степанов не витримав – звернувся до мерів: “Збережіть життя!”. Українці аплодують

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Після скандальних заяв мерів міст про те, що вони не будуть дотримуватись прийнятих урядом правил “карантину вихідного дня” міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до них із проханням “ставитись до своїх виборців як до людей, а не як до електорату”.

Про це він сказав під час свого брифінгу у суботу 14 листопада.

“Окремо хочу звернутися до деяких мерів, у яких попереду другий тур: у кого-то завтра вибори, у кого-то через тиждень. У мене єдине прохання: почніть ставитися до своїх виборців, як до людей, а не як до електорату. Життя і здоров’я громадянина набагато вище, ніж будь-яка політика. Розумію, що ви будете втрачати гроші.

Я впевнений, що мої колеги по уряду запропонують вам якісь механізми, яким чином підтримати вас в такий важкий з економічної точки зору період. Якщо ви закрилися в суботу-неділю, подумайте, що ви збережете життя хоча б однієї людини. І вже після пандемії він буде ходити в ваше кафе “, — звернувся Степанов до мерів і українців.

Тим часом у багатьох містах України проходять акції протесту проти карантину вихідного дня. Але правоохоронці попереджають українців, що біля великих торгових об’єктів в містах України чергуватимуть представники поліції, а Держпродпотребслужба посилить перевірки дотримання протиепідемічних заходів у невеликих магазинах і на продуктових ринках.


Голова Нацполіціі Ігор Клименко зазначив, що зараз працює близько тисячі рейдових груп. За його словами, з початку тижня перевірено майже 40 тисяч закладів, розпочато понад 20 кримінальних проваджень за порушення карантину і складено більше 3 тисяч адмінпротоколів. Всього з початку дії карантину в Україні, за даними Нацполіціі, складено 50 тисяч адмінпротоколів, за результатами їх розгляду суди наклали штрафи майже на 20 млн грн.

Також відзначимо, що вслід за Львовом, рішення визнати суботу на неділю робочими днями прийнято було також і мерією Івано-Франківська.

Про це заявив мер міста Руслан Марцінків на своїй сторінці в Facebook.

“Підприємці повинні працювати. Тому, згідно з рішенням виконавчого комітету, суботи та неділі до 30 листопада цього року є робочими днями на території Франківської ОТГ. Також звернулися до Кабміну про скасування карантину вихідного дня і просимо правоохоронців не штрафувати підприємців, які працюватимуть!” – написав Марцінків.

Він зазначив, що суботи та неділі будуть робочими для:

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий