У Львові поліція припинила концерт гурту “Бумбокс” через порушення карантину

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Поліція припинила концерт гурту “Бумбокс” , який відбувався у нічному клубі Львова, через порушення карантину.

Як повідомляє пресслужба поліції, 13 листопада правоохоронці дізналися про концерт із порушеннями правил карантину з соцмереж і негайно його припинили. Організатори концерту не забезпечили дотримання необхідної дистанції між глядачами, окремі з них перебували у закладі без масок.


На організатора склали адмінпротокол за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУ про адміністративні правопорушення. Йому загрожує штраф від 2 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 до 170 тис. грн).

Як пише Zaxid.net, йдеться про концерт гурту “Бумбокс”, який відбувався в нічному клубі Malevich. На заході одночасно перебували кілька сотень відвідувачів, не дотримуючись дистанції та перебуваючи без масок.

Місцева журналістка Настя Абрамець, яка була присутня на концерті, повідомила, що у масках були лише близько 10 відсотків відвідувачів. Вона також опублікувала переписку з представниками клубу, які напередодні запевняли, що усі карантинні норми будуть дотримані.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий