У Москві п0мер легендарний радянський актор Армен Джигарханян

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Трагічну звістку повідомили в Московському драматичному театрі, керівником котрого покійний залишався до останніх днів життя, повідомляють Патріоти України. Артисту було 85 років.

«Сегодня утром перестало биться сердце великого человека, гениального актера, режисера и учителя — Армена Борисовича Джигарханяна. <…> Сложно подобрать слова, таких людей больше нет! Мы осиротели. Я уверен, что память об Армен Борисовиче, как и его работы будут жить вечно. Светлая память», — написал офіційний представник артиста Артур Согомонян в Facebook.

«Сердце остановилось в шесть утра», — уточнив Согомонян в інтерв’ю ЗМІ. Він також уточнив, що причиною смерті артиста стали його вік і хвороби.

В останні роки Джигарханян часто потрапляв в лікарні. Так, в червня 2020 го його госпіталізували у важкому стані з інсультом. Тоді колишня дружина Віталіна Цимбалюк-Романовська пояснила, що стан актора погіршився через сидячого способу життя, який він вів у самоізоляції.


Джигарханян народився в Єревані, столиці Вірменії, 3 жовтня 1935 року. Батько пішов з сім’ї, коли Армену був всього місяць, його виховував вітчим.

Любов до театру прищепила мати, яка була завзятою театралкою.

Після школи Армен поїхав до Москви, вступати в ГІТІС, але провалився. Він повернувся до Вірменії і влаштувався на “Арменфільм” помічником оператора.

У 19 років Армен знову спробував здобути освіту в Єревані. Він вступив до Єреванського художньо-театральний інститут.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий