У Суми пропонують перенести «карантин вихідного дня» на понеділок

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На позачерговому засіданні 14 листопада Сумський міськвиконком розглянув питання «карантину вихідного дня». А саме – пропозиція сумських підприємців і керівництва Сум, якщо немає можливості взагалі відмовитися від карантину вихідного дня, то хоча б перенести ці дні на понеділок і вівторок. Так місцевий бізнес менше постраждає, пише Ваш Шанс

«Сьогодні деякі міста зовсім не погоджуються з карантином вихідного дня. Але ніхто на це не реагує – карантин ніхто не скасовує. Ми ж пропонуємо в понеділок звернутися до Кабміну і поміняти суботу та неділю на понеділок і вівторок. Це буде певним компромісом. Сумніваюся, що хтось відмовиться від локдауна в нинішній ситуації з коронавірусів. Можливо, далі будуть більш жорсткі заходи. Але зараз ми, по крайней мере, можемо спробувати і пом’якшити ситуацію для бізнесу. Тим більше що ця пропозиція самого бізнесу. Це варіант виходу з ситуації, що склалася » – пояснив мер Сум Олександр Лисенко.

У підсумку за проект рішення підтримати підприємців і звернутися до Кабміну з проханням перенести карантин вихідного дня на понеділок і вівторок проголосували 13 членів виконкому.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий