Щойно! Зеленський в шоці – бунт виходить з-під контролю. Сталось немислиме – гірка звістка сколихнула країну

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Володимир Зеленський проведе нараду з мерами міст, які відмовилися дотримуватися карантину вихідного дня.

Про це інсайдить РБК-Україна.

«Перш за все до участі в нараді хочуть залучити мерів міст, де карантин не дотримується. За словами співрозмовника, точної дати наради поки немає, але вона може пройти сьогодні-завтра»

Наступного тижня ми побачимо на кого з голів міст вплине ця профілактична бесіда.

Українська влада мала би спрогнозувати, що регіональні чиновники почнуть масово саботувати їх рішення, коли вводили новий карантинний пакет, пише юрист Андрій Портнов, в своєму телеграмі.

Розповзання системи управління починається з деградації правоохоронних органів і прийняття туди на роботу випадкових, набраних по оголошенню людей.

У зв’язку з відсутністю в країні принципу невідворотності покарання, помноженого на економічну недалекоглядність, політичну легковажність і відсутність компенсаторних ідей і рішень для бізнесу, регіональні начальники обов’язково підуть ще далі в питаннях незалежності від центру.

Упевнившись, що за невиконання законів і актів уряду і президента їм нічого не буде, рано чи пізно вони зайдуть в сферу самостійної правоохоронної, судової, економічної, а може і зовнішньополітичної активності.

Я не кажу зараз, добре це чи погано, просто навести порядок в цьому вже ніхто не зможе, тому що разом з цим викликом влада продовжує курс зовнішнього управління, а тепер уже зіткнувся і з внутрішньої дезорганізацією.

Без жорсткої кадрової зачистки правоохоронної системи і її повернення до українських кадрових рішень, відмови від іноземних вказівок, порад, завдань і доручень, країна не піде вперед.

Об’єднавчої лінією для всіх може стати тільки різке наведення порядку, зміна курсу в правоохоронній сфері, масова заміна правоохоронних начальників і конкретні заходи щодо забезпечення незалежності країни від зовнішнього впливу.


Ясно, що цього не станеться і ніхто до цього не готовий, але іншого виходу немає. Попереду повзучий хаос – пише Портнов.

В свою чергу, телеграм канал Власть Влащенко пише:

Коли перший мер виступив з акцією непокори на початку карантину, і ця акція залишилася без наслідків. Я попередила, що після виборів процес стане, м’яко кажучи, малокерованим

Так і сталося

Заради справедливості треба визнати яким «великим будівництвом» відповіла бізнесу і народу влада.

Тобто ми вступаємо в період, коли кожен сам за себе?

Як написав мій френд Віталій Кальга, коли ми закрили лікарні для планових операцій- ніхто не відреагував, а коли ресторани на вихідні-все. Все, що ви повинні знати про наші пріоритети

На жаль, наші політики розучили країну жувати «тверду їжу» – привчили до поверхневого мислення, до «легких рішень». Держава не займається регулюванням соціальних процесів, і в цьому біда

Просто якщо через місяць буде 30.000 в день- багато і самі вже не зайдуть в ресторан …

P.S. В Європі на зиму веранди НЕ закривають. Якщо зима тепла- можна залишити працюючі веранди з бутербродами і кавою на винос.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий