Я часто телефоную своїм свекрам потайки від чоловіка. А одного разу позичила у свекрухи гроші, а чоловікові сказала, що взяла їх у подруги. Та якось він зустрів її і дізнався, що це не правда. А коли повернувся додому, я мала з ним серйозну розмову. Навіть згадувати той день не хочеться

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Щось в сім’ї у нас не заладилося зовсім останнім часом, зараз у нас з чоловіком, Дмитром, фінансові труднощі зараз. Вірніше, труднощі були завжди, просто зараз вони трохи погіршилися, на превеликий жаль. Думаю, багато хто з вас мене зрозуміють. У наш час це досить поширена ситуація. Так ось, коли ситуація стала зовсім важкою, я вирішила звернутися до батьків Дмитра. Справа в тому, що мій чоловік давно не спілкується зі своїми мамою та татом. Колись вони посперечалися серйозно, і чоловік припинив будь-які контакти зі своїми татом і мамою. Більш того, заборонив і нам з дітьми розмовляти і бачитися з ними.

Ось уже кілька років ми не спілкуємося і не зустрічаємося разом, як колись. Вірніше, Дмитро так вважає. Але, насправді, я частенько телефоную своїм свекрам потайки, а іноді, навіть забігаю в гості на якийсь час, коли Дмитро про це не знає. Розумієте, мені шкода їх. У мене зі свекрами завжди були гарні відносини, онуків своїх вони теж дуже люблять. Але після тієї суперечки з сином вони позбавлені будь-якого спілкування з рідними їм людьми. А вони так цього хочуть! Знаю, що мої свекор та свекруха намагалися примиритися з Дмитром, але він залишився непохитний, я сама його не розумію. Невже не можна вибачити тата з мамою, вони вже не молоді? Дорогоцінний час може бути втрачено.

Їх суперечка здається мені дріб’язковим – свого часу батьки не дали синові грошей, щоб він відкрив свою власну справу, яку він хотів відкрити багато років, завжди мріяв про це. Вони вважали цю затію поганою ідеєю. Але мій чоловік не зміг спокійно прийняти відмову, і перестав спілкуватися з ними відразу ж. Я думаю, що давно вже пора забути про ту ситуацію, адже батьки, якщо чесно, ні в чому не винні, але мій чоловік не хоче ніяк поступатися. Ось так і живемо.

Так ось, коли з грошима стало зовсім проблематично у нас, я попросила в борг у батьків свого чоловіка. Я знала, що вони з радістю допоможуть нам, адже щиро усією душею бажають нам добра. Мій чоловік довго не наважувався позичати, але, врешті-решт, був змушений зробити це. Знаєте, чоловіча гордість не дозволяла йому звернутися до своїх батьків, бо вони йому колись відмовили, коли він просив їх про допомогу! Природно, я не сказала, що гроші нам дали його батьки. Я сказала неправду, що взяла в борг у подруги, і він повірив мені відразу ж. Але, через деякий час весь мій задум розкрився.

Справа в тому, що Дмитро випадково зустрівся з тієї самої знайомою і все дізнався. Ви навіть не уявляєте, який він був розлючений! Дмитро сказав, що я не мала права брати в борг у його батьків, без його згоди на те, він дуже образився, що я навіть не порадилася з ним, не попередилайого. Адже він заборонив мені спілкуватися з ними, а я порушила цю заборону, що тепер він не може мені довіряти. Більш того, він вважав, що саме вони винні в наших фінансових проблемах. Адже їх відмова, свого часу, не дала нам можливість почати свій бізнес. І тепер ми маємо проблеми з грошима. Ось так!

Я намагалася все пояснити Дмитрові, заспокоїти його, що тут нічого поганого немає. Але все марно! Він навіть слухати мене не захотів! Сказав, що я повинна сьогодні ж повернути батькам все до копійки! Більш того, якщо я продовжу спілкування зі свекрухою та свекром, то чоловік відразу розлучиться зі мною, як тільки дізнається про це! Ви тільки уявіть собі! Невже через якісь особисті образи він згоден розлучитися зі мною, як таке взагалі може бути? Що мені робити? Як налагодити відносини між чоловіком і батьками?

Моя мама мені сказала, щоб я не слухала Дмитра, адже мої свекри хороші люди і я, перш за все маю бути людиною. А чоловік, якщо кохає мене і любить дітей, то завжди буде поряд з нами і ніколи нас не залишить. Але я не знаю, як правильно вчинити. А якщо він виконає свою обіцянку.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – pixabay.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий