“Я чую голоси!” Кравчук випалив: підняв на вуха всіх. Категорична заява: “Це абсурд”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Глава української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) з врегулювання конфлікту в Донбасі Леонід Кравчук назвав абсурдом пропозицію Росії ввести своїх миротворців на Донбас.

Про це він заявив в ефірі програми” Свобода слова з Савіком Шустером”.

“Я чую голоси, особливо в ЗМІ, в Росії, що, мовляв, Росія також може ввести “миротворців” на неконтрольовану територію, я не знаю навіть якусь, — України, тобто, “ДНР” і “ЛНР”. Я думаю, що це був би просто абсурд “, — прокоментував Кравчук

Кравчук вважає, що подібне рішення викликало б “дуже серйозний перекіс в світовому масштабі”. Політик нагадав, що Росія досі веде агресію проти України, але приховує її і постійно заявляє, що війна на Донбасі — це нібито “внутрішня справа” України.

“Тобто Росія, яка веде агресію, але приховує її під ширмою, що це, мовляв, внутрішня справа України, тоді вона б змушена була б влізти в пряму агресію. Тобто в даному випадку відбулася б дуже цікава річ — агресор стає миротворцем. Ну я в це не вірю! “, — підкреслив Кравчук.

Однак Кравчук визнав, що Україні потрібно проаналізувати, на основі яких підстав і на основі якої перспективи Баку і Єреван уклали угоду про припинення бойових дій. Але він підкреслив, що аналогії карабахського сценарію з ОРДЛО в Україні не може бути.


“Протягом 6 років для вирішення проблеми війни на Донбасі створено нормандський формат, триває мінський процес. Тобто, діє міжнародна структура, яка аналізує і приймає відповідні рішення. Ми не повинні допустити прямої аналогії або копіювати дії України, аналізуючи ситуацію в Карабасі”, — підсумував Кравчук.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про те, що на думку Кравчука:

“Комплекс заходів, який підписали в 2015 році за часів Петра Порошенка, є величезною помилкою. Це політична петля на шиї України і один з гальм, який скрізь і у всьому заважає нам приймати рішення “, – сказав Кравчук.

Він навів приклад надавньої зустрічі ТКГ.

“Вони повторювали одне й те саме, що, мовляв, Україна змінює філософію і порядок Мінських домовленостей. Що там записані спочатку вибори, а потім межа, а Україна хоче навпаки. А далі вони не хочуть слухати мене про те, що цей комплекс заходів був підписаний в дуже складних умовах, тривали військові дії. Але факт залишається фактом. Як позбутися від цього головного пункту? Зараз вони нам пхають в очі цей документ. Але я їм кажу, що це не єдиний документ, який був прийнятий в Мінському процесі, Нормандському форматі. Прийнято багато документів, тому треба брати весь комплекс рішень, а не акцентувати на одному пункті про вибори і кордоні “, – пояснив Кравчук.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий