11 тривожних сигналів організму про наближення інсульті!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Якщо ви думаєте, що інсульт зачіпає тільки літніх людей, ви не праві. Тому що люди в будь-якому віці можуть постраждати від інсульту. Тому, важливо помітити ранні симптоми і зверніться за медичною допомогою.

11 ранніх симптомів інсульту:

Туманний зір або його втрата
Початок інсульту може послабити ваш зір на одному або обох очах. Близько 44% людей, які постраждали від інсульту, відчували на собі цей симптом.

Раптовий головний біль або запаморочення
Запаморочення завжди буває у жінок молодше 45 років, це є ознакою того, що вам треба терміново проконсультуватися з лікарем.

Проблема з мовою і її розумінням
Ви можете марити або втратити здатність говорити, що часто призводить до плутанини.


Втрата координації або труднощі при ходьбі
Несподіване відчуття слабкості і млявості верхніх і нижніх кінцівок може бути можливим ознакою інсульту. Це може привести до паралічу або колапсу.

Параліч
Це загальна ознака інсульту, і це, безумовно, вимагає медичної допомоги. Ось хороший тест на цей симптом: відкрийте широко руки долонями вгору і утримуйте їх в такому положенні протягом 10 секунд. Якщо одна рука падає, це означає, що ваші м’язи занадто слабкі.

Головні болі і мігрені
Це також є поширеним симптомом інсульту. Дослідження показали, що 588 добровольців, які відчували сильний головний біль при інсультах – в основному молоді люди з мігренню.

Параліч обличчя
Це один з найпоширеніших симптомів інсульту, і, як правило, одна сторона обличчя паралізована.

Втома
Дослідження показали, що жінки часто відчувають такі симптоми, як втома, сплутаність свідомості, і дезорієнтації, на відміну від чоловіків. Все це явні ознаки інсульту.

Гикавка
Найчастіше цей симптом зустрічається у жінок. Інсульт вражає дихальний центр в мозку, в результаті цього буває тривала гикавка.

Для того, щоб запобігти інсульту, ви повинні мати на увазі, що ви повинні вести здоровий спосіб життя, бути більш активними, і відпочивати. Скоротіть споживання алкоголю і сигарет, а також контролюйте ваш вагу.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий