6 ознак того, що вас про щось намагається попередити ваш ангел-охоронець

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ці питання, швидше за все, вам задав би психотерапевт або психіатр, і справді вони часом перегукуються з симптомами шизофренії, фобій і всяких відхилень в нервово-психічний стані людини. Але є невелика різниця між цим всім і посланнями ваших охоронців — вищих сил, яких матеріально відчути ми не можемо.

Людина з відхиленнями ніколи не сприймає їх так, тому якщо ви відчуваєте втручання тонкого світу в ваш, слід прислухатися до цих знаків, і ті, хто піклується про вас з небес, застережуть, підкажуть, підтримають. Ось 6 ознак того, що вам подає сигнали хтось по той бік реальності:

1. Ваші сновидіння запам’ятовуються і дуже виразні
Духовний світ часто передає повідомлення через сни. Якщо у вашому житті настають зміни, ви можете отримати знак уві сні. Це буде сценарій, символіка, яка вами точно не залишиться непоміченою. Не варто шукати роз’яснень в звичайних сонниках, якщо вам наснився такий сон, від якого радіє все нутро, або навпаки, мороз продирає по шкірі при одній тільки згадці.

Коли ви спите, астральний світ стає доступним. Всі ваші переконання залишаються в реальності, і ви стаєте більш сприйнятливі в інших сферах. Потойбічні сили (це ваші предки, які пішли на той світ, символи віри, в залежності від релігії, це значні події, які ви будете переживати заново уві сні, або люди, які вам дуже дорогі на землі) будуть в образах, які вам запам’ятаються.

Все, що вам потрібно зробити, якщо ви усвідомили, що це знак зверху, це сформулювати намір дізнатися повніше.


2. Ваші 5 почуттів посилюються
Ви відчуваєте через нюх, дотик, смак, зір і звук свій реальний світ. Ірреальний буде подавати сигнал таким чином, що ви все одно зрозумієте — цього запаху або звуку не могло бути в даному місці, це може бути запах конкретної квітки або трави, воскової свічки або парфумів конкретної людини. Це може бути і дзвін у вухах. Ви можете помічати своїм периферійним зором фігури і їх переміщення. Не лякайтеся, а продовжуйте прислухатися, будьте відкритими і спостерігайте, ставлячи питання.

3. Починає барахлити електроніка і електрика
Знаки зверху або з паралельного світу можуть виражатися і так. Ми створені з матерії, а електрика — з хвиль, які можуть бути сполучною між нашими світами. Якщо ваша машина не заводиться, хоча все в порядку з запалюванням, цілком ймовірно, що ваш сильний ангел-охоронець просто не пускає вас саме зараз в дорогу.

Прислухайтеся краще до пісні, яка звучить на радіо — асоціативне сприйняття допоможе вам зорієнтуватися — або вкаже на того, хто піклується про вас, або про причини таких затримок. Лякатися не потрібно, і всупереч фільмів жаху з подібним сюжетом, пам’ятайте: тіло може вже зотліти, але енергія, що зв’язує вас з якоюсь людиною, яка береже вас ззовні — вічна.

4. Ви відчуваєте незрозуміле Знання
Якщо питання, на яке ви не могли відповісти, раптом стало зрозумілим як божий день — це теж ознака втручання інформаційного потоку ззовні. Хтось, хто оберігає вас, подбав про те, щоб натхнення відкрилося вам, і ви зрозуміли, відкрили для себе те, що раніше навіть не приходило в голову.

Це турбота ваших духовних наставників і близьких. Телепатія або бажання, що йде зсередини, що підштовхує вас зробити щось, інтуїція — називайте це як завгодно, але кожного разу, коли ви просите допомоги, ця сила забезпечить вам допомогу у вигляді підказок. Просто слухайте.

5. Мурашки по шкірі
Кажуть, коли ми навмання говоримо щось, що відповідає дійсності, навіть якщо це дуже страшне припущення, ви відчуєте мороз по шкірі, або холодок по спині, мурашки. Це і знак того, що поруч з вами тонкий світ, який готовий з вами взаємодіяти.

6. Ви ловите себе на тому, що знаки самі впадають вам в очі
Чи траплялося вам думати про щось, і випадково отримувати відповідь, у вигляді пісні, яка заграла або фрази на капоті зустрічного автомобіля. Збіги знаків, що посилаються потойбічним світом, тільки переконують, що ви на правильному шляху. Уважніше відноситеся до своїх відчуттів, прислухайтеся до світу навколо вас, налаштовуйтесь на взаємодію, і достукатися до вас йому стане набагато простіше.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий