Британський флот вирішив відправити до південного узбережжя Криму свої есмінці «Daring»

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 На розміщення росіянами берегових ракетних комплексів на Криму Лондон вирішив “відповісти” за допомогою есмінців ППО/ПРО «Daring», повідомляють західні ЗМІ.

 За твердженнями фахівців, підставою для таких дій з боку англійців є укладена між Україною і Британією угода. Присутність біля берегів Криму британських есмінців ППО/ПРО може серйозно ускладнити агресивні можливості російської армії і Чорноморського ВМФ.  Поява в Чорному морі британських «Daring» не несе безпосередньої загрози Росії, але є «промацуванням» російської оборони.

«Останнім часом присутність кораблів НАТО в водах Чорного моря вже скоріше стало буденністю, однак, слідом за демонстрацією рішучості, альянс починає створювати умови, які нівелюють обороноздатність російського півострова – причини цього досить зрозумілі», – нарікають російські коментатори.

При цьому наголошується, що час розгортання британських есмінців ППО/ПРО в водах Чорного моря поки що залишається невідомим.

Читайте також:

 Не зважаючи на наявні засоби захисту, розташовані на російських військових базах на Криму, НАТО (в першу чергу США), повністю контролюють ситуацію на військових аеродромах півострова, отримуючи дані про будь-яких злети будь-чого з цих авіабаз.

«Контролюючи російські військові авіабази в Криму, одне з найбільш захищених напрямків втрачає будь-який сенс, оскільки існуючі технології дозволяють наводити зенітні ракети по злітає літакам, а це вже дуже серйозна загроза Росії», – відзначають фахівці.

 Практично повністю розкривши розташування російських військових аеродромів, місце розташування самого бойового корабля ВМС Британії в Чорному морі так і залишився невідомим.

 Після появи британського есмінця в водах Чорного моря і «попереджень Росії», ЗМІ повідомили з посиланням на Брітанскіх військових про те, що вони “повністю ігнорують будь-які попередження з боку Росії на адресу британських кораблів, що входять в води Чорного моря”.

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий