Бізнес на «короні»: у київському вуличному вагончику діяла незаконна лабораторія

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ
Бізнес на «короні»: у київському вуличному вагончику діяла незаконна лабораторія - - Druzi a shho tse za biznesmeny taki u budivelnomu vagonchyku.xxoh5c455edf47af610d3e778cc5c55fbb98oe5FCBEC88.jpeg

Незаконну мобільну лабораторію ПЛР-тестування на СОVID-19, розміщену у металевому вагончику просто на парковці біля столичного ТЦ «Орнамент», демонтували.

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві виявили, що даний заклад працював за адресою: м. Київ, проспект Правди 58 незаконно, крім того зафіксоване порушення всіх можливих протиепідемічних умов, повідомляє «Київ оперативний».

Бізнес на «короні»: у київському вуличному вагончику діяла незаконна лабораторія - - IMG 20201115 094313 548

Під час проведення комісійного обстеження встановлено, що ліцензія на здійснення господарської діяльності з медичної практики ФОП Доненко О. В. не надана. Крім того, у вагончику не дотримувалися профілактичних та протиепідемічних вимог, за порушення яких Подільське управління поліції ГУНП в м. Києві склало протокол про адмінправопорушення на підставі ст. 44-3 КУпАП.

Бізнес на «короні»: у київському вуличному вагончику діяла незаконна лабораторія - - FB IMG 1605427283176

Також у вагончику не було електропостачання, опалення, водопостачання, каналізування, не надані відомості щодо утилізації використаних засобів індивідуального захисту та виробів медичного призначення, відсутні умови для зберігання відібраних лабораторних зразків та для дезінфекції медичного інструментарію і засобів індивідуального захисту медпрацівників, відсутні належні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (відсутній туалет, місце для зберігання особистого та медичного одягу).

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що столичний спорткомплекс порушив карантин вихідного дня: відкрито кримінальне провадження.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий