В Україні Виготовляють Фальшиве Масло В Кожній Області!, — Несміянов Б’є На Сполох (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Підприємства, звинувачені Антимонопольним комітетом України у фальсифікаті вершкового масла, можуть уникнути сплати мільйонних штрафів. Вони продовжують працювати, випускати та реалізовувати неякісну продукцію.

Про це в ефірі телеканалу Obozrevatel TV розповів виконавчий директор всеукраїнської громадської організації «Спілка споживачів України» Максим Несміянов.

«У Київській області є заводи, які підробляють масло, підроблене масло робиться в кожній області, але держава нічого не бачить», – заявив він.

У цьому контексті він навів приклад заводу в місті Тараща Київської області. «У Таращі розташований завод, він робить масло, в якому рослинних жирів та пальмової олії 98%. Заходиш на ринок «Лісовий», там є точки, де це масло продається по 22 гривні за пачку», – повідомив він.

За словами експерта, підприємство «схоже на Чорнобильську зону», функціонує на застарілих технологіях і «вбиває екологію».


Говорячи про перспективи притягнення до відповідальності недобросовісних виробників, він зауважив, що це навряд чи можливо. «Ми почули про гучні штрафи. Але давайте розберемося, хто їх платить і коли? Ця справа піде в суди і, найімовірніше, років через п’ять вона розвалиться. Питання в тому, як вони доведуть свою правоту. Дуже багато справ у судах розпадається на першому етапі».

Несміянов наголосив, що контролем якості продуктів повинен займатися не Антимонопольний комітет, а Державна служба з безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів.

«Але ніхто нічого не контролює, і на ринок випускається сумнівний небезпечний продукт», – констатував він.

Відповідаючи на питання, чому з фальсифікацією вершкового масла так важко боротися, він пояснив: «Це дуже вигідний бізнес, і він просто тупо з кимось ділиться».

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий