Генерал Кривонос: допомогти Україні перемогти агресора може лише сильна армія

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 Україна повинна звернути увагу на досвід Азербайджану та розвивати свої збройні сили, щоб відбити у Росії будь-яке бажання продовжувати агресію проти нашої держави. Однак є ще одна сторона війни, якій потрібно приділити не менше уваги. Про це заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос розповів в ефірі «Апостроф».

 Він зазначив, що Україна дуже уважно спостерігала за конфліктом та військовими діями у Нагірному Карабасі і зробила важливі висновки.

 За словами С.Кривоноса, війна сьогодні не закінчується саме реальним фронтом, а йде у різних напрямках і площинах. Тож наша держава має зробити так, щоб бути готовою до будь-яких агресивних викликів ворога.

 Заступник секретаря РНБО зазначив, що у Нагірному Карабаху Туреччина підтримала Азербайджан і це стало важливим кроком в отриманні перемоги. Проте у України також є союзники, які постійно допомагають і продовжать це робити далі.

 Водночас він нагадав, що цього замало, оскільки Україна сама має стати спроможною давати відсіч агресору. І не тільки зараз. Потрібно думати про майбутні покоління.

 Генерал Кривонос також наголосив, що Росія не припиняє спроб розхитати Україну зсередини. Наприклад, використовуючи російськомовні канали на телебаченні.

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий