Джигарханяна поховають чужі люди! Помер на самоті … Тільки друзі, ці подробиці шокують …

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Армен Джигарханян помер в лікарні на 86-му році життя. Відправили його туди друзі. Судячи з усього, їм же доведеться і ховати актора.

Оскільки близьких особливо у Джигарханяна не залишилося, всі скорботні турботи ляжуть, ймовірно, на чужих людей – театр, яким актор керував з 1996 року, і його друга Артура Согомоняна. Посильну допомогу, ймовірно, надасть і посольство Вірменії в Росії.

Артист буде похований 17 листопада на престижному Ваганьковському кладовищі поряд з дочкою Оленою, яка в 1987 році загинула від отруєння чадним газом в автомобілі з працюючим двигуном, який стояв у гаражі.

Друг актора Артур Согомонян розповів, що прощання з Джигарханяном відбудеться у відкритому форматі з дотриманням заходів безпеки.

Відзначимо, що з’ясувалося, кому може дістатися спадщина покійного артиста.

Адвокат Жанна Маргуліс висловилася з цього приводу. За прогнозом фахівця, найближчим часом почнеться справжня війна за спадок Джигарханяна.

“Є відчуття, що в справі про спадщину Джигарханяна буде не просто боротьба, а боротьба запекла”, – заявила вона.

Маргуліс зазначила, що на даний момент невідомо, чи склав Армен Борисович заповіт. У тому випадку, якщо артист усиновив сина Тетяни Власової Степана, то чоловік буде вважатися головним спадкоємцем.

“Якщо актор коли-небудь складав заповіт, то, ймовірно, всі спадкоємці, які можуть знайтися після його смерті, звернуться до нотаріуса”, – повідомила адвокат.

Що стосується Віталіни Цимбалюк-Романовської, то вона не може претендувати на частку, оскільки не є законною дружиною актора. Однак не виключено, що піаністка вказана в заповіті як одна зі спадкоємиць, передає “Телепрограма”.

З приводу Тетяни Власової Маргуліс нічого не сказала. Залишається тільки чекати, коли в справі про спадщину Джигарханяна з’являться хоч якісь нові подробиці.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий