Жінка купила шматок м’яса, який не на жарт її злякав, їжа раптом почала рухатися у неї в руках

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Мешканка Малайзії купила на ринку свіжий шматок м’яса, який не на жарт її злякав. Вона збиралася зробити з відбивної соковитий стейк, коли м’ясо почало рухатися прямо на обробній дошці. Виглядало це все як кадр з фільму жахів, але боятися нічого — у явища є наукове обґрунтування, інформує Ukr.Media.

Дівчина з Малайзії, сиділа у своїй кімнаті, коли почула тривожний вигук, що доноситься з кухні. Вирішивши дізнатися, що сталося, вона побігла на звук і застала дивну картину. Її мама, тримаючи ніж в руках, з переляком дивилася на шматок м’яса, недавно купленого на ринку.

Страх жінки зрозуміти легко, адже сира їжа виявилася занадто живою. Так, всім своїм виглядом м’ясо показувало, що хоче втекти. Поки мама намагалася зробити так, щоб вечеря не повторила долю Колобка, дочка помчала за камерою.

«Ми були трохи шоковані й налякані».

GUYS KENAPA DAGING KORBAN NI GERAKKKKKK

Mak aku taknak masak sebab takut 😂 pic.twitter.com/XRma8VIUqH


— Yo! Artist ⚡ (@tterororo) July 31, 2020

Поради від коментаторів не змусили себе чекати.

«Приберіть його в холодильник. Якщо це не припиниться, то м’ясо знову перетвориться на корову».

«Можливо, це м’язова пам’ять?».

«Насправді це демогоргон».

Втім, загадка «живого м’яса» розгадана. Всьому виною нервові закінчення — у свіжому шматку вони ще функціонували і скорочувалися під впливом зовнішніх подразників, у даному разі це була рука жінки.

Як розповіла авторка, вони з мамою вирішили прибрати шматок м’яса в холодильник і подивитися, що з ним стане через кілька годин. Воно перестало рухатися, а потім успішно стало тим самим стейком, для приготування якого призначалося.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий