Завтра учні 5-11 класів у Калуші сядуть за шкільні парти

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

16 листопада у Калуші учні 5-11 класів підуть до школи.

Відповідне рішення прийняли днями на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій, пишуть Вікна.

Нагадаємо, з понеділка 9 листопада на території Калуша було встановлено найвищий — «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Цього ж дня міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення, за яким було запроваджене дистанційне навчання для учнів 5-11-х класів та закладів позашкільної освіти. Навчання учнів 1-4-х класів та роботу закладів дошкільної освіти залишили у звичному режимі. З інших карантинних обмежень цього тижня — рух громадського транспорту працює в режимі спеціальних перевезень і без пільгових рейсів. Також було заборонено прийом відвідувачів закладами культури та розважальними закладами та проведення масових заходів.

Оскільки «червона» зона вже неактуальна, а постановою Кабміну дозволено роботу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти (заборона на їхнє відвідуваннями запроваджується лише, якщо 50% дітей та персоналу перебувають на самоізоляції. — Ред.), то вже з понеділка, 16 листопада, буде відновлено звичне навчання в усіх закладах освіти — учні 5-11-х класів підуть до школи та зможуть відвідувати заклади позашкільної освіти.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий