Закавказький фронт: схоже, “сторони” ситуацію поставили “на паузу”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

 Росія, яка має на території Вірменії військову базу, в «зону конфлікту»  вже не менше 20 літаків з військовими. 13 листопада ще вісім літаків Іл-76 ПКС РФії вилетіли в зону конфлікту в Нагірному Карабасі для участі в «миротворчій операції». Про це повідомляє пресслужба Міноборони РФ.

“Повітряні судна доставлять до Вірменії більше 10 великовантажних автомобілів підвищеної прохідності і засоби матеріально-технічного забезпечення, а також понад 100 військовослужбовців”, — йдеться в повідомленні.

 У НКАО зараз під «виглядом миротворців» фактично розгортається окупаційний контингент ЗС РФії в кількості 1960 військовослужбовців, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техніки. Основу російського окупаційного контингенту складуть підрозділи 15-ї окремої мотострілкової бригади Центрального військового округу РФ, які були задіяні у «брудних справах» на Криму і Донбасі.

Читайте також:

 Згідно з «раніше досягнутими домовлностями», підрозділи збройних сил Азербайджану і Вірменії зупиняються, а вздовж «лінії зіткнення» в Нагірному Карабаху і вздовж коридору, що з’єднує Карабах із Вірменією, буде розгорнуто близько 2 тис. російських миротворців-окупантів, які контролюватимуть під орудою ФСБ РФ будуть контролювати транспортне сполучення.

У той час, як росіяни активно перекидають техніку і озброєння до Вірменії і окупованих нею районів НКАО, війська Туреччини так і не потрапили ще «на лінію розмежування». І, схоже, що і не потраплять – стверджують у Москві. Кремль вважає. Що «миротворцями» у НКАО можуть виступати тільки російські військові. А турецькі військові, якщо забажають, можуть розміститися на території Азербайджану.

До того ж почалася «гра слів» навколо «укладених у Москві домовленостей». Президент Вірменії Пашинян, почав висловлювати положення, що це не «кінцевий варіант», а лише «початок діалогу». Щось подібне можна почути і від «російських дипломатів».

Читайте також:

 Крім того, Москва «поставила на паузу» ситуацію із збитим вертольотом. Коли посол Азербайджану у Москві спробував пояснити збиття гвинтокрила тим, що на війні всяке буває, Кремль його гнівно осадив і наголосив на тому, що «російська сторона» чекає від Азербайджану «визначенні і покаранні винних».

 Схоже, що праві ті оглядачі, які вважають, що «Друга Карабахська війна не закінчилася, а перейшла у наступну фазу. Росія після укладених «угод» активно використовує перемир’я для підготовки чергового наступу»

Олександр Вікторович, спеціально для “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”.

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий