Захищає взимку: медики вказали продукт, котрий рятує від інфекцій

Інше...

Гранат – це дуже корисний продукт, котрий підвищує імунітет.

Про це пише портал Times Now.

Взимку він також надзвичайно важливий ще й для успішної оборони від поширених сезонних інфекцій, застуди, грипу.

Експерти підкреслюють особливу роль харчування в справі зміцнення імунітету і рекомендують вживати взимку гранат.. Вони пояснюють, що продукту притаманні протизапальні та антиоксидантні і властивості, обумовлені відповідними дозами мікроелементів, наприклад, вітаміну С.

Гранат – один з кращих для запобігання респіраторних хвороб взимку. Різні поживні речовини, що містяться в його плодах, можуть допомогти зміцнити першу лінію захисту організму від сезонних інфекцій, включаючи застуду і COVID-19.

Підтримує хороший імунітет
За словами фахівців, споживання рослинного продукту знижує активність вільних радикалів в організмі, з якою асоціюється розвиток ряду захворювань і раннього старіння.

“Знижуючи активність вільних радикалів в організмі, гранат допомагає поліпшити функціонування імунної системи”, – відзначають фахівці.

Розріджує кров
При наявному ризику утворення тромбів гранат є одним з кращих продуктів, що допомагають захиститися від розладів мозку, уникнути інсульту.

Підвищує рівень кисню
Завдяки високій концентрації антиоксидантів, його споживання допомагає підняти рівень кисню в крові, краще дихати.

“Крім зміцнення імунітету гранат ефективно бореться з різними хронічними захворюваннями і станами, такими як артрит, еректильна дисфункція, рак простати, хвороби серця, гіпертонія, запори”, – інформує портал.

Джерело: vgolos.com.ua

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий