За порадою знайомої віднесла свої сукні в центр для нужденних, а їх не прийняли – не сподобалися. Показую, що хотіла віддати!

Інше...

Нещодавно потрапила в дивну ситуацію. Так, як я переїжджаю в нову квартиру, вирішила перебрати гардероб, а непотрібні мені речі я подумувала продати. Ну а що, хороший одяг, нехай і б / у, але в пристойному стані.

Тільки ось я й гадки не мала, у скільки мені оцінити ці речі. Тому в соцмережах запитала поради, де і за скільки краще продати ношений одяг. У відповідь я отримала суцільний негатив.

Річ у тім , що я могла б і просто так віддати свої речі, адже багато людей потребує будь-якого можливого ​​одягу. Я задумалася, а може народ і правий. До того ж продавати одяг через інтернет потребує багато часу.

Тому я прийняла рішення віддати пакет з речами в центр нужденних. Подивилася в інтернеті адресу найближчого дитячого будинку і повезла туди свої пакети.

Віддавала я в основному сукні 40-42 розміру, які зрідка одягала на якісь заходи. Я подумала, що дівчатка-підлітки порадіють новим вбранням, які зможуть надіти на чергове свято, адже скоро Новий рік.

Крім цього, я зібрала дитячий одяг для 4-5 років – все в відмінному стані, діти так швидко ростуть, що деякі речі навіть не встигають поносити.

У цьому центрі мене відправили в кімнату біля пральні. За мною зайшла жінка вже з дуже незадоволеним виразом обличчя. Відразу стала перебирати одяг в пакетах, коментуючи попутно.

Вона фиркнула про те, що одяг ношений. Хоча я почала виправдовуватися, що одягала його пару раз, тому він як новий. Та й перепрала я все – чистеньке і приємно пахне.

У підсумку після того, як вона перерила всі пакети, заявила, що такий одяг їм не підходить і що я можу все забирати назад. Взяла вона лише дитячий зимовий комбінезон і то, знехотя.

Я стояла шокована. У мене було неприємне відчуття, що я намагаюся їм втюхати за гроші поношений одяг. Хоча я прийшла тільки з добрими намірами. Мені було дуже прикро.

Я не знаю, в якому зараз стані знаходяться сучасні дитячі будинки, але мені завжди здавалося, що фінансування там в будь-якому випадку невелике, і вони будуть раді будь-якій допомозі. Можливо, у них зараз все досить і дітям купують новий і модний одяг.

Якщо так, то я тільки рада. А одяг я відправила бабусі в село. Вона сказала, що місцеві дівчата швидко все розберуть.

Що думаєте?

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий