“Зрада” робиться спеціально! Він викрив це, Зеленський в шоці – тиснуть на нього. Українці почули: сіють паніку

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Введення російських “миротворців” на Донбас не буде, це питання не обговорюється.

Про це в ефірі каналу “Україна 24” заявив радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович. Як сказав він, цю тему “ніхто це не лобіює і не розглядає навіть як жарт”.

Представник делегації України наголосив, що інформацію про таку “можливість” і її різні версії поширюють росіяни.

Арестович сказав, що це робиться, “щоб посіяти паніку серед народу України, який, скажімо так, не зовсім вміє протистояти інформаційній агресії та дуже швидко реагує на будь-яку зраду”.

Як вважає експерт, така пропаганда ведеться навмисно, зокрема, щоб тиснути на президента України Володимира Зеленського, а також переговірників.


“Ця “зрада” робиться спеціально, щоб чинити тиск на населення. І щоб опозиція тиснула на членів делегації і на президента України”, – сказав він.

Як пояснив Арестович, росіяни можуть офіційно присутнім на Донбасі тільки в рамках СЦКК, як було раніше.

“Я можу запевнити вас офіційно, що в будь-якому варіанті жодних російських миротворців там бути не може. Єдине, що може бути – це деякий час працюватимуть у межах СЦКК, наприклад, спільні групи ОБСЄ, українських офіцерів і російських офіцерів, так було з 2014 року, які в якості спостерігачів є продовженням наглядової місії в ТКГ, вважайте”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше Олексій Арестович розповів про свої 33 бойові виходи в зоні ООС, а також про сім відомчих заохочувальних відзнак.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий