Кадрові чистки! Зеленський шокував – просто з палати. Зробити це – вірус не завадить!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Раніше повідомлялося, що кадрові перестановки можуть стосуватися кількох міністрів у чинному уряді

Верховна Рада до кінця року має розглянути низку важливих питань, зокрема про Конституційний Суд, ухвалити бюджет у другому читанні і, можливо, здійснити кадрові перестановки.

Про це президент Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні до українців з лікарні Феофанія.

«Цього року в парламента ще багато роботи. Це і рішення проблеми з Конституційним Судом, і ухвалення бюджету у другому читанні, і можливі кадрові перестановки», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що чимало депутатів отримали позитивні тести на коронавірус, але це не має завадити їм розглянути ці питання.

«Багато важливих законів, які ми обіцяли у своїй програмі, а тому жодні віруси не мають завадити нам, і вам (нардепам) це зробити», – сказав Зеленський.

Раніше повідомлялося, що кадрові перестановки можуть стосуватися кількох міністрів у чинному уряді.

На відео також з’явився перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, який також лікується від Covid-19. Він запевнив, що роботу парламенту буде продовжено, а попри відсутність частини нардепів зможе виконати покладену на нього функцію.

Відзначимо, що також ходять чутки про відставку міністра Степанова.

“В ОП вирішили звільнити міністра охорони здоров’я, а той заразився Covid-19, поки його питання узгоджують з Президентом. Протистояння соросят проти Степанова підходить до свого завершення, а ОП отримає голоси під розпуск суддів КСУ”, – пише “Сплетница”.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий