Магазини, маршрутки, перукарні: за добу на Київщині зафіксували 85 порушень карантину

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ
Магазини, маршрутки, перукарні: за добу на Київщині зафіксували 85 порушень карантину - - 20201115 121343 2000x2000

11 порушень «карантину вихідного дня» зафіксовано серед роботи великих мережевих магазинів, 8 – серед пасажирських перевезень (багато пасажирів, люди без масок), 5 – серед салонів краси та перукарень.

Поліцейські Київщини за першу добу «карантину вихідного дня», упродовж суботи, 14 листопада, задокументували 85 порушень карантинних обмежень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київської області. 

На території області працювало 55 рейдових груп. Під час перевірки дотримання карантинних заходів поліцейські задокументували 85 правопорушень.

Найбільше їх зафіксовано серед роботи великих мережевих магазинів – 11. Крім того, 8 фактів порушень карантину виявлено серед пасажирських перевезень (щодо надмірної кількості пасажирів у громадському транспорті та недотримання масочного режиму). Не припинили свою діяльність деякі салони краси та перукарні. Упродовж дня таких порушень карантину працівники поліції задокументували 5 випадків.

За всіма виявленими фактами порушення карантинних заходів правоохоронці склали адмінпротоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративне правопорушення. Стаття передбачає накладення штрафу від 17000 до 34000 грн для фізичних осіб і від 34000 до 170000 грн — для посадовців. Усі адмінматеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішень. 

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у київському вуличному вагончику діяла незаконна лабораторія.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий