На днях я дізналася, що мій чоловік потайки носить гроші моїм батькам. Я відразу стала його просити, щоб він не робив цього, адже він добре знає, які у мене батько й мати. Та чоловік сказав, що він любить своїх батьків, допомагає в усьому і дає гроші, а тепер мої тато з мамою і його батьки, тому він і їм буде допомагати, інакше йому не дозволяє сумління. Сказав, що наступного місяця знову понесе їм гроші. Я навіть розлучитися з ним готова, бо він мене зовсім не чує

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Якщо говорити правду, то я ніколи не хотіла, щоб мої батьки лізли в моє особисте життя. Ще коли я була молодою, зустрічалася з одним хлопцем, вони сказали йому, що він мені не пара, і не хочуть бачити його поруч зі мною. Відтоді я більше ніколи не спілкувалася з ним. Однак чи могла я подумати, що налагодити спілкування з моїми рідними батьками захоче мій нинішній чоловік, зовсім чужа їм людина. Я ніколи й подумати не могла, що мій чоловік так поведе себе. Вже протягом пів року він дає гроші моїм батькам на їх потреби, а вони тільки й раді їх приймати, тому що їм приходиться працювати менше, а живуть при цьому краще.

Я намагалася йому пояснити, що так робити не потрібно, потім що у мене з моїми батьками не дуже хороші стосунки і на це є причина серйозна. Однак він продовжує наполягати на своєму. Він каже, що любить своїх батьків, допомагає їм в усьому і дає гроші, адже може це собі дозволити, так, як дуже добре заробляє. А оскільки мої батьки тепер і його, то він теж має їм допомагати, раз дає гроші одним, то потрібно давати і іншим, інакше сумління йому не дозволяє чинити. Це насправді правда, тому як в його родині прийнято поважати батьків і допомагати навіть найстарішим. Проте, всі вони живуть в гармонії і у них ніколи немає сварок. Якби мої взаємини з батьками були на такому ж високому рівні, то я б теж прагнула їм допомогти.

Намагалася обговорити це з його друзями, так як більше не знаю як на нього можна вплинути. Вони всі як один говорять, що «перевиховати» його не можна.

Проте, зараз я навіть близько не налаштована на примирення зі своїми, бо причина відсутності спілкування між нами полягає в них, а не в мені. Вони зробили перший крок, який припинив наші відносини, а не я. І я щиро не розумію чому все повинно лягати на мої плечі, чому я маю робити перший крок на зустріч.

Можливо, моєму чоловікові і правда здається, що своїми діями він зможе нас помирити. Звинувачувати його в цьому я не стану, тому що у нього добре серце і він робить це виключно з кращих спонукань. Мені просто прикро за те, що він витрачає стільки сил і грошей на спілкування з моїми батьками. Адже за весь той час, коли він з ними спілкувався, це не дало ніякого результату. Не було навіть натяку на нормалізацію моїх відносин з ними.

Загалом, не знаю, що буде далі, але мені хочеться сподіватися на те, що я все-таки зможу до нього достукатися. Він не погана людина, але всі його дії тільки налаштовують мене проти нього. Часом мені здається, що він спеціально намагається краще спілкуватися з моїми батьками, щоб я його залишила. Таке навряд чи може бути, але мої емоції мені просто не дають раціонально мислити. Як відмовити його не витрачати даремно гроші.

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне – pixabay.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий