“Ну, клоун є клоун!” Зірка студії “Квартал 95” Євген Кошовий про цькування 12-річної доньки Варвари

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Зірка студії “Квартал 95” Євген Кошовий поділився неприємною історією.

Так, його 12-річна донька Варвара стала жертвою булінгу. Як розповів гуморист у програмі “Світське життя“, щойно діти в школі дізнаються, хто тато дівчинки, починають її ображати. Зокрема, хейтери кажуть, що її тато – клоун.

Євген зізнався, що не відчуває жодної краплі провини стосовно цього.

“Я не почуваюся винним. Я думаю, що дитина розповіла просто про те, що є якась заздрість. Тягнеться дуже довго. Перший раз – коли вона прийшла на “Голос.Діти”, коли прийшла на “Розсміши коміка”, потім коли вдруге вона прийшла і дійшла до суперфіналу “Голосу”. Ясна річ, що називають клоуном і все таке… Ну, клоун є клоун “ – поділився артист.


Гуморист додав, що через неприємності не збирається перевозити Варвару на навчання за кордон.

“Я хочу, щоб моя дитина вчилася в Україні. Хочу, щоб і Сіма вчилася в Україні, вона до першого класу піде наступного року. Сподіваюся, що прийматимуть 2021 року до першого класу. Хочу, щоб мої діти навчалися тут, щоб представляли Україну, хто що б не казав, який псевдопатріотизм не приписував, ні, друзі, ні…” – заявив Кошовий.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий