Обличчям в підлогу! Пізно ввечері – жорсткий штурм елітного ресторану в столиці. Виламали двері – ціла спецоперація

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Києві в ресторані Havana виник скандал через його роботу під час дії карантину вихідного дня.

Як повідомив журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці в Facebook, роботу елітного ресторану видавали палаючі вогні і запарковані авто. Також була відкрита бронь столиків через Інтернет.

Активісти “Стоп корупції” викликали поліцію, але патрульних до закладу не пустили. Вони викликали підмогу, після чого, як повідомляє “Стоп корупції”, двері закладу виламали, а роботу ресторану припинили. Адміністратора закладу затримали.

“Хлопці нахабні до жаху. Правозахисника, який викликав поліцію, вдарили в обличчя. Об’єктивності заради, за час всього рейду це перший київський ресторан, який порушив карантин. З’ясовуємо, чия ця Гавана”, – написав Бочкала.

“Два автобуси з поліцією прибули в ресторан “Havana” в Києві після того, як адміністратор закладу вдарив активіста, який викрив ресторан в порушенні карантину вихідного дня. Такі сили правоохоронців знадобилися для штурму.

Під виглядом клієнтів активісти зайшли в заклад, а потім викликали поліцію. Коли прибув перший патруль за викликом, його відмовилися впускати і закрили двері зсередини, замкнувши себе разом з підставними відвідувачами. Представники громадської організації заявили, що їх тримають в заручниках.


Поліція виламала двері і поклала на підлогу адміністраторів закладу. Зараз проходять слідчі дії”, – повідомив тг канал PavlovskyNews.

Журналіст “Страни” Влад Бовтрук знімав те, що відбувається на мобільний телефон, який у нього спробували відібрати правоохоронці.

“Ціла спецоперація була. Сильний контраст з тим як делікатно заходили в клуб” 5 елемент “Порошенка”, – прокоментував кореспондент події в ресторані.

Журналіст Влад Бовтрук знаходився на місці подій і знімав те, що відбувається на свій мобільний телефон, який у нього спробували відібрати співробітники поліції.

Через кілька хвилин, після того як патрульні і кореспондент зайшли в приміщення ресторану, один із співробітників поліції, поцікавився, що він робить на місці проведення слідчих дій, на що Влад сказав, що він журналіст видання, після цього співробітник поліції вирвав телефон з рук журналіста , перервавши тим самим зйомку. Через якийсь час телефон повернули.

Влад Бовтрук викликав інший наряд поліції, який склав протокол про протиправні дії їхніх колег (перешкоджання роботи журналіста).

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий