Ось чому я негайно позбулася орхідеї! Можуть виникнути проблеми …

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Орхідея — рослина епіфіт. Це означає, що вона може рости все життя (або частину життя) на інших рослинах без зв’язку з грунтом. Всі корисні речовини і мікроелементи орхідея отримує за допомогою коренів з вологого повітря. У зв’язку з цим люди почали приписувати їй здатність забирати життєву енергію.

Домашня квітка — орхідея

Останнім часом побутує думка, що орхідеї не можна вирощувати вдома: тільки в офісах і нежитлових приміщеннях. Але фахівці фен-шуй мають свій погляд на цю проблему. Вони не забороняють утримувати квітку вдома, із застереженням, що краще в спальній кімнаті його не ставити.

Вважається, що під час сну люди абсолютно беззахисні, а підступна рослина може цим скористатися і забрати частину життєвої енергії. Вранці людина може відчути сильну втому і нездужання.


Також фахівці фен-шуй наполягають на тому, що орхідея — виключно жіноча квітка , яка здатна зіпсувати людську ауру і придушити лібідо. Тому якщо в будинку є чоловіки, варто прибрати горщик з рослиною туди, де вони проводять найменше часу.

Також не всім жінкам варто заводити цю примхливу квітку! Якщо господиня відрізняється сильною енергетикою, проблем з рослиною не виникне.

Якщо жінка має м’який, вразливим і поступливий характер, орхідея може завдати господині шкоду: її енергія поступово переходить до квітки. Тому м’якосердим красуням найкраще позбутися від орхідеї, подарувавши її комусь із близьких.

Але, незважаючи на всі доведення фахівців, наша редакція вважає, що така красива рослина, як орхідея, не може нашкодити людині! А як думаєш ти? Обов’язково поділися своєю думкою в коментарях.

IПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий