Політичний тиск! У Порошенка влаштували справжню істерику – після штурму поліцією. Нічого не порушили!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Спортивний оздоровчий комплекс “5 елемент” не порушував жодних вимог так званого “карантину вихідного дня”.

Про це заявило керівництво закладу. У комплексі пояснили, що тут проводять процедури з реабілітації із дотриманням всіх санітарно-епідемічних вимог.

“Ми є спортивно-оздоровчий комплекс і у нас в штаті працює велика кількість реабілітологів, ми маємо право надавати послуги реабілітації безпосередньо від хвороб чи травм і відновлювати своє здоров’я”, – говорить юрист комплексу Валерій Ричек. Він наголошує, що в постанові уряду про так званий “локдаун вихідного дня” немає заборони на діяльність оздоровчих закладів.

Керівництво комплексу пов’язує активність силовиків із політичним тиском. Як відомо, у суботу до закладу навідались правоохоронці, які виписали адміністративний протокол.

Генеральний директор комплексу Наталя Щербій наголошує, що співробітники вийшли працювати із дотриманням усіх санітарних норм.


“Наш комплекс має площу у 18 тисяч квадратних метрів лише у будівлях і ще відкритий майданчик. Загалом понад 25 тисяч квадратних метрів. Ситуація має політичний підтекст”, – зауважує директорка.

Оздоровчий комплекс “5 елемент” планує оскаржувати дії силовиків у судовому порядку.

Нагадаємо, поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом порушення карантину адміністрацією спорткомплексу “5 елемент”, складено адмінпротокол, повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.

“Під час комплексних перевірок правоохоронці прибули в спорткомплекс, який, незважаючи на обмеження уряду, продовжив роботу. На прохання поліцейських припинити роботу адміністрація відреагувала відмовою. В результаті складено адміністративний протокол і розпочато кримінальне провадження”, – йдеться в повідомленні на сторінці міністерства в Фейсбук, у суботу ввечері.

Пізніше в поліції Києва уточнили, що кримінальне провадження розпочато за фактом порушення карантину адміністрацією спорткомплексу “5 елемент”.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий