Прикарпатець – лауреат конкурсу на кращий реферат з воєнної історії України

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Військовий з Прикарпаття став лауреатом конкурсу на кращий науковий реферат з воєнної історії України.

Нещодавно у Збройних Силах України завершився щорічний конкурс на кращий науковий реферат з воєнної історії України. Серед переможців – військовослужбовець Івано-Франківської бригади тактичної авіації повітряного командування “Захід” прапорщик Ярослав Расяк, інформує “Галка” з посиланням на пресофіцер Івано-Франківської бригади тактичної авіації.

Його реферат на тему: “Івано-Франківськ у дзеркалі військово-політичної історії” відзначено дипломом ІІ ступеня.

– Я давно захоплююся історію рідного краю, – каже Ярослав. Погодьтесь, цікаво довідатись, які битви відбувались у місті в якому ти живеш та служиш. У конкурсі взяв участь не вагаючись. Велику допомогу при написанні реферату мені надав заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення майор Іван Бондарев. Надзвичайно приємно, що конкурсна комісія гідно оцінила мою роботу.

Реферат охоплює межі від середини XVII століття до партизанської боротьби УПА. Прапорщик Расяк активно користувався як українськими, так і польськими та австрійськими джерелами. Перелік використаної літератури становить сотню позицій. В подальшому його реферат буде використаний при проведенні занять з національно-патріотичної підготовки у 2021 навчальному році.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий